fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто, навчання,

22.08.2019

Дві українські компанії «прославилися» через розповсюдження щоденника з неправильною мапою. В одному зі столичних торгівельних центрів на Позняках 11 серпня знайшли шкільний щоденник, на обкладинці якого було зображено карту України без АР Крим. Про цей випадок розповсюдження продукції з фактичними помилками одразу стало відомо у всій країні.

Компанія, яка продавала цей щоденник, розповсюдила офіційне повідомлення, з якого ясно, що скарги на продажі цього товару менеджмент ТЦ отримував іще в липні, і, мовляв, тоді ж щоденника вилучили з продажів. Тим не менше, покупці знайшли цей продукт в магазині аж за місяць, у серпні. Тобто, після того як компанії стало відомо, що в продажі є такий щоденник, вона відпускала його покупцям і надалі. 

Також представники ТЦ в офіційній заяві не визнали й поставку цього товару для продажу від компанії-виробника, яка продає свою продукцію також і в своїх брендованих магазинах. Менеджмент ТЦ заявив, що щоденника їм підкинули: мовляв, його принесла до магазину й поставила на вітрину о магазину принесла «третя особа». Тобто, хтось, хто не є співробітником супермаркету.

Як повідомляє «Радіо Свобода», компанія-виробник та постачальник товару заявила, що тираж щоденника, на якому відображена неповна територія України, вийшов через «порушення процедури перевірки дизайнів».

«Цю помилку ми виявили самостійно, після чого одразу відправили запит на всіх дистриб’юторів про зняття товару з продажу та повернення постачальнику для утилізації. На жаль, частина продукції надійшла в продаж. Ми приносимо вибачення за цю недолугу помилку. Винні у цьому будуть жорстко покарані. Позиція [компанії] була, є і буде незмінною: Крим – це Україна».

Нагадаємо, Крим анексовано Росією у березні 2014 року. 20 лютого 2014 року – дата початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією, оголошена Верховною Радою України.


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели