Close Sidebar

Teennews

opera, style life, teens novelties, theatre,

19.10.2017

Цьогорічний сезон трансляцій Лондонської королівської опери в Україні реалізується в показах чотирьох класичних постановок. У них візьмуть участь кращі світові зірки, а також відомі виконавці оперної та балетної сцен. Сезон показів класичних та нових британських постановок у кіно розпочнеться 25 жовтня з твору Моцарта «Чарівна Флейта».

Класичний спектакль у постановці Девіда МакВікара відкриває обидві сторони опери Моцарта, як комічну, так і серйозну. Глядачі зануряться у фантастичний світ танцюючих тварин, летючих механізмів і яскравого зоряного неба. Твір Моцарта транслюватиметься на великому екрані вперше.

Die Zauberflote-09-09-17-ROH-3179 MAURO PETER AS TAMINO

Опера Моцарта “Чарівна флейта”

Наступний показ, 15 листопада — «Богема» Пуччіні в новій постановці Річарда Джонса під керуванням Антоніо Паппано. На сцені втіляться картини паризького життя другої половини XIX століття. Головні партії виконують Ніколь Кар, Майкл Фабіано, Маріуш Квечі і Надін Сьєрра.

29 листопада на екранах з’явиться хореографічний переказ книги Льюїса Керролла «Аліса в країні чудес».  Балетна постановка являє собою яскраве видовище з відеопроекціями, чечіткою та дивовижними костюмами. Партію Аліси виконала Лорен Катберцсон, у ролі Джека/Валета Чирви – Федеріко Бонеллі.

20 грудня сімейна казка «Лускунчик» знову повертається на екрани. Глядачі по всьому світу будуть зачаровані сніжинками, країною солодощів і величною класичною хореографією в її найбільш класичному варіанті.

За інф. britishcouncil

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели