Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, точка зору,

23.06.2016

Український фотограф та мандрівник Роман Неділько та WWF Україна вчора, 22 червня, запустили інформаційну кампанію «Сміттєлогія 2016». Це – логічне продовження власного проекту Романа, який нещодавно розробив дизайн соціальної реклами з тематики сміття в природі.

Проблему сміття в українських природі та містах представники фонду вважають дуже гострою проблемою для всієї країни. Україна потерпає від завалів промислового та побутового сміття, забруднення повітря, ґрунтів та води.

smitteloghia-zamist-zoologii

«Проект «Сміттєлогія 2016» є абсолютно некомерційним й має одну мету – привернути увагу всіх нас до вкрай важливої теми – захисту та збереженню природи, нашої з вами домівки. Ідея  проекту дуже проста: сміттєлогія – то така наука, яку будуть вивчати наші діти та онуки, якщо ми своєю байдужістю знищимо дику природу», – сказав Роман Неділько.

Він упевнений: якщо ситуація з утилізацією відходів не зміниться, колись діти в школах стануть вивчати замість тварин різноманітні види сміття. Роман зовсім не вважає такий розвиток подій фантастикою й пропонує щось із усім цим робити.

«Якщо ми з Вами не спинимо цього – в наших нащадків не буде майбутнього», – вважає криворізький фотограф.

Роман розробив видовищні принти із зображенням сміття, що замінює тварин у природі. На кшталт живих організмів сміттєві елементи мають свою систематику, яку будуть вивчати діти в рамках уроків сміттєлогії, якщо українці не «виправлять майбутнє» зараз. Принти поширюватимуться онлайн та оффлайн у рамках проекту. Поширити ці принти може кожен: їх можна самостійно роздрукувати у вигляді фотографій, наліпок або листівок і дарувати друзям та знайомим. А також використовувати для оздоблення своїх блокнотів та зошитів, аби виявляти свою позицію щодо питань переробки сміття та збереження планети.

Тінкор

Фото: Роман Неділько, надано WWF; Роман Неділько фб


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели