Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, мнение,

23.06.2016

Український фотограф та мандрівник Роман Неділько та WWF Україна вчора, 22 червня, запустили інформаційну кампанію «Сміттєлогія 2016». Це – логічне продовження власного проекту Романа, який нещодавно розробив дизайн соціальної реклами з тематики сміття в природі.

Проблему сміття в українських природі та містах представники фонду вважають дуже гострою проблемою для всієї країни. Україна потерпає від завалів промислового та побутового сміття, забруднення повітря, ґрунтів та води.

smitteloghia-zamist-zoologii

«Проект «Сміттєлогія 2016» є абсолютно некомерційним й має одну мету – привернути увагу всіх нас до вкрай важливої теми – захисту та збереженню природи, нашої з вами домівки. Ідея  проекту дуже проста: сміттєлогія – то така наука, яку будуть вивчати наші діти та онуки, якщо ми своєю байдужістю знищимо дику природу», – сказав Роман Неділько.

Він упевнений: якщо ситуація з утилізацією відходів не зміниться, колись діти в школах стануть вивчати замість тварин різноманітні види сміття. Роман зовсім не вважає такий розвиток подій фантастикою й пропонує щось із усім цим робити.

«Якщо ми з Вами не спинимо цього – в наших нащадків не буде майбутнього», – вважає криворізький фотограф.

Роман розробив видовищні принти із зображенням сміття, що замінює тварин у природі. На кшталт живих організмів сміттєві елементи мають свою систематику, яку будуть вивчати діти в рамках уроків сміттєлогії, якщо українці не «виправлять майбутнє» зараз. Принти поширюватимуться онлайн та оффлайн у рамках проекту. Поширити ці принти може кожен: їх можна самостійно роздрукувати у вигляді фотографій, наліпок або листівок і дарувати друзям та знайомим. А також використовувати для оздоблення своїх блокнотів та зошитів, аби виявляти свою позицію щодо питань переробки сміття та збереження планети.

Тінкор

Фото: Роман Неділько, надано WWF; Роман Неділько фб

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели