fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, music, teens novelties,

22.01.2017

solomia-chubay

Співачка Соломія Чубай виступить у Львові в цю середу

У середу, 25 січня, у дворику «Львівської копальні кави» відбудеться 11 зустріч у рамках проекту «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Це знову буде відкрите інтерв’ю Мар’яни Савки. Цього разу – із талановитою співачкою Соломією Чубай. 

У минулому році проект «Колискові для Олекси», ініційований співачкою Соломією Чубай, виявився унікальним для українського суспільства. Уперше люди не просто відверто заговорили про особливих дітей, а й відмовилися від страху чи поблажливого співчуття, побачили, що потрібно шукати можливості для залучення таких дітей до активного суспільного життя.

«Колискові для Олекси» – це аудіоальбом та зірковий концерт, що привертають увагу до дітей із синдромом Аспергера. Крім того, це – соціально-культурний проект у підтримку сімей, де зростають діти-аутисти, який стає все потужнішим і залучає психологів, щоб адаптувати до таких малюків учителів початкових класів та вихователів у дитсадках. У рамках цього проекту можна дізнатися, як реалізувати поведінкову терапію з батьками, що не в змозі самостійно впоратися з вихованням особливої дитини, розвити в собі здатність до взаєморозуміння та толерантності. Про ці цінності й піде мова під час зустрічі Мар’яни Савки та Соломії Чубай у Львові.

«Толерантність – це вміння помічати і розуміти тих, хто чимось інакший, підкріплене бажанням знати, чому це так. Без цього вміння і бажання нам не стати повноцінними особистостями», – сказала Мар’яна Савка.

Її публічне інтерв’ю з Соломією Чубайспівачкою, авторкою та кураторкою мистецьких проектів, має бути дуже пізнавальним. Соломія народилася та мешкає у Львові. В одинадцять років почала навчання у Мюнхенському інтернаті. У 20 років стала учасницею студентської стипендійної програми від Інституту Сервантеса у Мадридському університеті. Працювала вчителькою, філологом-іспаністом, ведучою на ТБ, прес-секретарем, арт-директором у промоушн-компанії, перекладачем на телеканалі. Нині вона – директорка громадської організації, солістка гурту «Джалапіта». Вхід на інтерв’ю – вільний, початок – о 18.00.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели