Close Sidebar

Teennews

books, music, teens novelties,

22.01.2017

solomia-chubay

Співачка Соломія Чубай виступить у Львові в цю середу

У середу, 25 січня, у дворику «Львівської копальні кави» відбудеться 11 зустріч у рамках проекту «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Це знову буде відкрите інтерв’ю Мар’яни Савки. Цього разу — із талановитою співачкою Соломією Чубай. 

У минулому році проект «Колискові для Олекси», ініційований співачкою Соломією Чубай, виявився унікальним для українського суспільства. Уперше люди не просто відверто заговорили про особливих дітей, а й відмовилися від страху чи поблажливого співчуття, побачили, що потрібно шукати можливості для залучення таких дітей до активного суспільного життя.

«Колискові для Олекси» – це аудіоальбом та зірковий концерт, що привертають увагу до дітей із синдромом Аспергера. Крім того, це — соціально-культурний проект у підтримку сімей, де зростають діти-аутисти, який стає все потужнішим і залучає психологів, щоб адаптувати до таких малюків учителів початкових класів та вихователів у дитсадках. У рамках цього проекту можна дізнатися, як реалізувати поведінкову терапію з батьками, що не в змозі самостійно впоратися з вихованням особливої дитини, розвити в собі здатність до взаєморозуміння та толерантності. Про ці цінності й піде мова під час зустрічі Мар’яни Савки та Соломії Чубай у Львові.

«Толерантність – це вміння помічати і розуміти тих, хто чимось інакший, підкріплене бажанням знати, чому це так. Без цього вміння і бажання нам не стати повноцінними особистостями», — сказала Мар’яна Савка.

Її публічне інтерв’ю з Соломією Чубайспівачкою, авторкою та кураторкою мистецьких проектів, має бути дуже пізнавальним. Соломія народилася та мешкає у Львові. В одинадцять років почала навчання у Мюнхенському інтернаті. У 20 років стала учасницею студентської стипендійної програми від Інституту Сервантеса у Мадридському університеті. Працювала вчителькою, філологом-іспаністом, ведучою на ТБ, прес-секретарем, арт-директором у промоушн-компанії, перекладачем на телеканалі. Нині вона — директорка громадської організації, солістка гурту «Джалапіта». Вхід на інтерв’ю — вільний, початок — о 18.00.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2017, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели