Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

13.02.2017

У березні до «Вар’яти-шоу» долучаться нові артисти, які зможуть працювати у форматі stand up українською мовою. Кастинги відбудуться 4 березня у Львові та 5 березня в Києві.

«Ми шукаємо людей, які гарно працюють на сцені у форматі мініатюр, stand up, а також авторів, які тямлять у написанні як коротких форм жартів, так і монологів, мініатюр, пісень», – сказав український шоумен та телеведучий Сергій Притула, керівник шоу.  

«Вар’яти» – єдине україномовне гумор-шоу в країні, у якому всі учасники мають писати матеріали та працювати на сцені українською. У цьому шоу не звучить російська мова та нецензурна лексика. Практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику. Переважає побутова тема. У шоу працюють 6 артистів: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук, Сергій Притула. У березні кожен, у кого є акторські та літературні здібності та любов до гумору українською мовою, може пройти кастинг і потрапити в це шоу.

Нагадаємо: шоу існує з 2010 року. Минулого року хлопці дали 122 концерти в Україні та за її межами. Актори не лише їздять на гастролі, але й виробляють телевізійний продукт. Восени 2016 року відбулася телепрем’єра першого сезону. Зараз триває підготовка до створення другого сезону телеверсії.

Тінкор

 


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели