Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

13.02.2017

У березні до «Вар’яти-шоу» долучаться нові артисти, які зможуть працювати у форматі stand up українською мовою. Кастинги відбудуться 4 березня у Львові та 5 березня в Києві.

«Ми шукаємо людей, які гарно працюють на сцені у форматі мініатюр, stand up, а також авторів, які тямлять у написанні як коротких форм жартів, так і монологів, мініатюр, пісень», – сказав український шоумен та телеведучий Сергій Притула, керівник шоу.  

«Вар’яти» – єдине україномовне гумор-шоу в країні, у якому всі учасники мають писати матеріали та працювати на сцені українською. У цьому шоу не звучить російська мова та нецензурна лексика. Практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику. Переважає побутова тема. У шоу працюють 6 артистів: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук, Сергій Притула. У березні кожен, у кого є акторські та літературні здібності та любов до гумору українською мовою, може пройти кастинг і потрапити в це шоу.

Нагадаємо: шоу існує з 2010 року. Минулого року хлопці дали 122 концерти в Україні та за її межами. Актори не лише їздять на гастролі, але й виробляють телевізійний продукт. Восени 2016 року відбулася телепрем’єра першого сезону. Зараз триває підготовка до створення другого сезону телеверсії.

Тінкор

 

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2017, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели