fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

13.02.2017

У березні до «Вар’яти-шоу» долучаться нові артисти, які зможуть працювати у форматі stand up українською мовою. Кастинги відбудуться 4 березня у Львові та 5 березня в Києві.

«Ми шукаємо людей, які гарно працюють на сцені у форматі мініатюр, stand up, а також авторів, які тямлять у написанні як коротких форм жартів, так і монологів, мініатюр, пісень», – сказав український шоумен та телеведучий Сергій Притула, керівник шоу.  

«Вар’яти» – єдине україномовне гумор-шоу в країні, у якому всі учасники мають писати матеріали та працювати на сцені українською. У цьому шоу не звучить російська мова та нецензурна лексика. Практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику. Переважає побутова тема. У шоу працюють 6 артистів: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук, Сергій Притула. У березні кожен, у кого є акторські та літературні здібності та любов до гумору українською мовою, може пройти кастинг і потрапити в це шоу.

Нагадаємо: шоу існує з 2010 року. Минулого року хлопці дали 122 концерти в Україні та за її межами. Актори не лише їздять на гастролі, але й виробляють телевізійний продукт. Восени 2016 року відбулася телепрем’єра першого сезону. Зараз триває підготовка до створення другого сезону телеверсії.

Тінкор

 


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели