Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

25.04.2017

До 31 травня триватиме конкурс малюнків від «Укрзалізниці» – для дівчат та хлопців 4 – 10 та 11 – 14 років, які були пасажирами швидкісних поїздів Інтерсіті, Інтерсіті+ філії «Українська залізнична швидкісна компанія». За даними організаторів, на переможців чекають подарунки.

Тема малюнків, які можна подавати на конкурс – «Намалюй подорож своєї мрії швидкісним поїздом Інтерсіті». Для участі до 31 травня потрібно вислати свій малюнок та копію квитка на швидкісний поїзд на поштову адресу: 02096, м. Київ, вул. Привокзальна, 3.

На зворотному боці малюнка необхідно вказати інформацію про автора роботи: прізвище, ім’я, вік, адреса (за бажанням), контактні телефони дитини або батьків.

Підсумки конкурсу підведуть з 1 по 10 червня. За результатами оберуть 5 переможців. Результати оголосять у червні на офіційному сайті Української залізничної швидкісної компанії й на сторінці УЗШК у Facebook.

Роботи переможців займуть почесне місце в музеї філії «УЗШК». Переможці отримають сертифікат на 4 особи – для дітей у супроводі дорослих – на відвідування сучасної станції обслуговування швидкісних поїздів Інтерсіті+ в Києві.

За інф. «Укрзалізниця»

Малюнок на обкладинці: Андрій Лапін

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели