fbpx
Close Sidebar

Teennews

05.03.2021

Сторінці бути – це вже вирішено? І вести її будете ви? З чого ж почати цю роботу? Ми не будемо вдаватися в технічні подробиці створення сторінки у фейсбуці чи в інстаграмі – припустимо, усе ж таки ви знайшли помічника чи порадника, який підтримає вас у цьому. Сторінка вже створена? Отже, як із нею працювати? 

Ваша робота зі сторінкою складатиметься з таких дій:

періодичного створення та публікації контенту;

просування;

архівування;

І перше, що ви маєте зробити – організувати все це. Для чого потрібна організація цих процесів? Щоб можна було здійснювати управління, навіть якщо ви працюєте не одноосібно, а командою чи залучаєте фахівців.

Організація архівування. Щоб організувати процес, ви маєте:

знайти місце, де будуть зберігатися архіви шкільної сторінки. Найпростіший варіант – гугл-диск. Щоб інформація на цьому диску не плуталася з якоюсь іншою, зробіть для шкільної сторінки в соцмережі окрему адресу й відповідно окремий гугл-диск.

Створіть папки:

по роках та місяцях, у них – папки ТЕКСТ, ВІДЕО, ІЛЮСТРАЦІЇ. Можете придумати скорочення. Заповнюйте папки матеріалами, які вже були опубліковані на сторінці, відповідно до дат та видів контенту;

папки для додавання контенту чи обміну ним: наприклад, папку для нових фото, які ще не були опубліковані. Щоб не плутати їх з архівними, зробіть в імені папки якусь помітку, що допоможе вам ідентифікувати папку як таку, що містить неопублікований контент;

створити папки для контенту про персоналії: фото, тексти та інші дані, які містять інформацію про учнів чи колег, зберігайте в окреміх директоріях, це допоможе легко знаходити ілюстрації для нових текстів і поступово створювати біографію людини;

окремі папки з контентом про конкурси та фестивалі;

папки з контентом про художні роботи учнів та дорослих;

папки для дипломів;

Увесь цей контент ви зможете використовувати повторно та для створення нового контенту. Наприклад, якщо учень переміг в олімпіаді, ви зможете легко знайти його попередні дипломи та дані про перемоги та написати текст про його попередні досягнення. 

Надайте доступ до цих папок усім, із ким будете співпрацювати в проєкті; створіть список тих, кому ви надали доступ до папок з архівами та папок для спільної роботи;  

Також ви можете зробити невелику інфографіку, у якій відобразите перелік папок з контентом, який зберігається на вашому гугл-диску, роздрукувати й видавати тим, із ким ви обговорюєте кроки по проєкту в усному спілкуванні. Це спростить усю подальшу роботу над організацією процесу розвитку сторінки в соцмережі. 

Про організацію процесів періодичного створення та публікації контенту та його просування поговоримо в наступних постах.

Текст: Поліна Аксьонова
Фото: Kaitlyn Baker

Шановні вчителі! Сайт TeenCorr оголошує про запуск медійного спецпроєкту «Учитель-блогер», у якому наші редактори розбиратимуть приклади постів та блогів і розповідатимуть про особливості ведення блогів про школу та навчання, про написання публіцистичних текстів. Слідкуйте за оновленнями тут та за появою посилання на спецпроєкт! «Учитель-блогер» є безкоштовним проєктом, проте ви можете, за бажанням, робити донейшн через сайт, Патрон чи PayPal  – це підтримає нас у створенні нових проєктів та розвитку тих, що вже працюють. Долучайтеся!

Become a Patron!

Чекаємо на вас у фейсбук, в інстаграм та на каналі телеграм.

«Учитель-блогер»


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели