Close Sidebar

Teennews

festival, movie, style life, teens novelties,

01.10.2016

В Україні відбувся молодіжний відеофестиваль PLURAL+ UKRAINE, що має на меті залучити молодь до створення оригінальних і креативних відео про міграцію, розмаїття та соціальну інтеграцію.

Узяти участь у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+UKRAINE молодь віком від 16 до 25 років запросило представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні. Відбіркова комісія формувалася з представників МОМ та партнерів відеофестивалю: Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти та науки та інших організацій.

У категорії відео до 10 хвилин перемогла Світлана Соколова з Києва – з роботою «Свої серед своїх». Цього року Світлана закінчила Київський національний університет театру, кiно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, і зараз працює в медіа-проекті.

PLURAL+ UKRAINE

«Це відео – моя дипломна робота. Тему я вибрала, тому що не мала морального права вибрати іншу: я сама переселенка, і тема внутрішньої міграції мені дуже близька», – сказала Світлана.

Переможцем у категорії відео до 5 хвилин став Роман Плетень із Запоріжжя. Увагу суддів привернула його робота «Війна, люди та міграція». Роман працює фото- та відеоредактором на фріланс-основі.

«Я полюбляю історії, а міграція – це завжди чиясь історія життя. Вона може бути радісною чи трагічною. Останні два роки збільшили кількість трагічних історій, і це спонукало мене дослідити причини. Я знайшов багато інформації й вирішив поділитися нею, а також моїм її розумінням із іншими», – розповів Роман про свою участь у фестивалі.

Переможці відвідають концерт, присвячений 65-й річниці МОМ у світі та 20-й річниці роботи Представництва МОМ в Україні, де їх буде нагороджено призами від партнерів конкурсу.

Журі відеофестивалю також високо оцінило креативність ще двох відеоробіт: «Будьте батьками для своїх дітей, а не просто «гаманцями» Анастасії Матковської, та «Послання українських дітей-мусульман світу», створене Алі Марееі. Анастасія та Алі отримали заохочувальні призи.

Тінкор

Джерело: МОМ

Фото: fb PLURAL+, fb МOM

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2017, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели