fbpx
Close Sidebar

Teennews

festival, movie, style life, teens novelties,

01.10.2016

В Україні відбувся молодіжний відеофестиваль PLURAL+ UKRAINE, що має на меті залучити молодь до створення оригінальних і креативних відео про міграцію, розмаїття та соціальну інтеграцію.

Узяти участь у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+UKRAINE молодь віком від 16 до 25 років запросило представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні. Відбіркова комісія формувалася з представників МОМ та партнерів відеофестивалю: Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти та науки та інших організацій.

У категорії відео до 10 хвилин перемогла Світлана Соколова з Києва – з роботою «Свої серед своїх». Цього року Світлана закінчила Київський національний університет театру, кiно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, і зараз працює в медіа-проекті.

PLURAL+ UKRAINE

«Це відео – моя дипломна робота. Тему я вибрала, тому що не мала морального права вибрати іншу: я сама переселенка, і тема внутрішньої міграції мені дуже близька», – сказала Світлана.

Переможцем у категорії відео до 5 хвилин став Роман Плетень із Запоріжжя. Увагу суддів привернула його робота «Війна, люди та міграція». Роман працює фото- та відеоредактором на фріланс-основі.

«Я полюбляю історії, а міграція – це завжди чиясь історія життя. Вона може бути радісною чи трагічною. Останні два роки збільшили кількість трагічних історій, і це спонукало мене дослідити причини. Я знайшов багато інформації й вирішив поділитися нею, а також моїм її розумінням із іншими», – розповів Роман про свою участь у фестивалі.

Переможці відвідають концерт, присвячений 65-й річниці МОМ у світі та 20-й річниці роботи Представництва МОМ в Україні, де їх буде нагороджено призами від партнерів конкурсу.

Журі відеофестивалю також високо оцінило креативність ще двох відеоробіт: «Будьте батьками для своїх дітей, а не просто «гаманцями» Анастасії Матковської, та «Послання українських дітей-мусульман світу», створене Алі Марееі. Анастасія та Алі отримали заохочувальні призи.

Тінкор

Джерело: МОМ

Фото: fb PLURAL+, fb МOM


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели