Close Sidebar

Teennews

music, rock, teens novelties,

24.02.2016

За два дні, 26 лютого, український гурт С.К.А.Й. виступить у Лондоні. Наступного дня, 27 лютого – в ірландському Дубліні. А 28 лютого група гратиме в Парижі. Концерти гурту в цих містах відбудуться вперше.

«У минулому році ми відвідали декілька міст Канади, і були приємно вражені реакцією публіки. Цього разу ми розширюємо географію. Нарешті ми можемо анонсувати наш європейський тур столицями Англії, Ірландії та Франції! Українці закордоном та слухачі, яким імпонує музика гурту С.К.А.Й., запрошуємо вас на наші виступи! Презентуємо вам декілька нових треків та зіграємо вже давно відомі хіти. Зустрічаємо весну разом!» — сказав фронтмен гурту Олег Собчук.

С.К.А.Й.-отправились-в-благотворительный-тур-по-Канаде-

Учасники групи зазначили, що частина коштів від реалізації квитків в кожному місті, де відбуватиметься концерт, піде на підтримку постраждалих в зоні АТО. Суми будуть перераховані лондонській ARMY SOS UK, у Дубліні – організації Ukrainian Connection, у Парижі —  Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе. Тож усі прихильники творчості гурту, які живуть у європейських країнах і хочуть не тільки послухати музику, але й підтримати українців, можуть зробити це – для цього потрібно просто прийти на концерт.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели