fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

09.11.2016

9 листопада можна відсвяткувати День української писемності та мови в київському Музеї книги і друкарства. Уже після обіду кожен книголюб зможе навчитися тут каліграфії, опанувати мистецтво книжкової графіки, виготовити папір чи оздобити обкладинку в імпровізованих майстернях Музею. Шукачі пригод і таємничих скарбів, любителі найскладніших загадок зможуть взяти участь у квестах та іграх. 

Сьогодні в Музеї відбулася VІІ щорічна науково-практична конференція «Українська писемність та мова в манускриптах і друкарстві». Найкращі науковці – працівники Музею книги і друкарства України, НКПІКЗ, НБУ ім. В.І. Вернадського, Національного музею історії України, Музею історії міста Києва, НІКЗ «Чигирин», Інституту економіки і прогнозування НАН України, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв та представники Міністерства культури заслухали доповіді про проект нової української абетки та про виготовлення рукописних книжок у Києво – Печерському монастирі.

Books.and.Printing.Museum

Ще вони розмовляли про лаврські книги в політико-правовій історії Гетьманату середини XVIII ст., про друкарню Віленського братства Єв’є. Обговорять проблеми лінгвоциду української мови в Канаді та про видання творів Івана Франка у фондовій колекції Музею книги і друкарства України. Вони говорили й про книгодрукування як основу економічної діяльності церковних братств в Україні у XVII ст. та охопили багато інших цікавих тем.

Увечорі тут відбудеться святковий концерт. Він розпочнеться о 18.30. За такою програмою можна пізнавально відзначити день пам’яті Нестора Літописця.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели