Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

09.11.2016

9 листопада можна відсвяткувати День української писемності та мови в київському Музеї книги і друкарства. Уже після обіду кожен книголюб зможе навчитися тут каліграфії, опанувати мистецтво книжкової графіки, виготовити папір чи оздобити обкладинку в імпровізованих майстернях Музею. Шукачі пригод і таємничих скарбів, любителі найскладніших загадок зможуть взяти участь у квестах та іграх. 

Сьогодні в Музеї відбулася VІІ щорічна науково-практична конференція «Українська писемність та мова в манускриптах і друкарстві». Найкращі науковці – працівники Музею книги і друкарства України, НКПІКЗ, НБУ ім. В.І. Вернадського, Національного музею історії України, Музею історії міста Києва, НІКЗ «Чигирин», Інституту економіки і прогнозування НАН України, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв та представники Міністерства культури заслухали доповіді про проект нової української абетки та про виготовлення рукописних книжок у Києво – Печерському монастирі.

Books.and.Printing.Museum

Ще вони розмовляли про лаврські книги в політико-правовій історії Гетьманату середини XVIII ст., про друкарню Віленського братства Єв’є. Обговорять проблеми лінгвоциду української мови в Канаді та про видання творів Івана Франка у фондовій колекції Музею книги і друкарства України. Вони говорили й про книгодрукування як основу економічної діяльності церковних братств в Україні у XVII ст. та охопили багато інших цікавих тем.

Увечорі тут відбудеться святковий концерт. Він розпочнеться о 18.30. За такою програмою можна пізнавально відзначити день пам’яті Нестора Літописця.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели