Close Sidebar

Teennews

music, rock, style life, teens novelties,

05.02.2019

Відомий хмельницький гурт «Синтез DNK» випустив новий студійний альбом «Птахи». Це друга студійна робота колективу. Альбом складається з 8 пісень: нові композиції, а також раніше опубліковані сингли «Глибина», «Місто» та «Історія».

— Кожна наша пісня – наче птах, якого ми відпустили на волю, — прокоментувала появу нового альбому Надія Телеховська, лідерка гурту. — Хай летять, збиваються у зграї чи шукають дорогу до неба поодинці.

У традиціях жанру, «Синтез DNK» включили до платівки композицію «Застиглі Дні» — багатошаровий десятихвилинний твір з довгими інструментальними секціями, що присвячений трагічним подіям Революції Гідності.

— Написана пісня у лютому 14-го року, та ми не хотіли «виїжджати» на цій темі. Але тепер пройшло достатньо часу, – сказала лідерка «Синтезів».

SintezDNK

«Синтез DNK». Під час роботи в студії

Надія також розповіла, що на звучання «Птахів» уплинули класичні та нові представники прогресивного року. 

З 1 лютого альбом доступний на усіх популярних цифрових платформах: iTunes, Google Play, Spotify, Bandcamp, Deezer, Amazon ті інших.

Слухати на Soundcloud

Дивитися

«Синтез DNK» створений у Хмельницькому Надією Телеховською. Гурт успішно працює на стиках стилів folk, singer songwriter та progressive rock. Дебютний повноформатний альбом «Мій Милий» вийшов у світ 2015 року.

interview || Реплікація янголів

 


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели