Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

30.06.2017

Мар’яна Савка, головний редактор «Видавництва Старого Лева», Ірина Старовойт – поетеса, літературознавиця, Григорій Семенчук – поет, музикант, культурний менеджер, Тетяна Пилипець – директор Львівської обласної бібліотеки для юнацтва, Лариса Лугова – директор Львівської обласної бібліотеки для дітей 29 червня презентували у Львові акцію «Більше поезії у бібліотеках». У її рамках уже цього тижня 1000 книг сучасної поезії та класиків від «ВСЛ» – нова поетична серія – будуть відправлені в понад 50 бібліотек України.

Окрім львівських та київських бібліотек, більше поезії Мар’яни Савки, Юрка Іздрика, Грицька Чубая, Василя Стуса, Бориса Херсонського, Маріанни Кіяновської, Ірини Старовойт, Григорія Семенчука та інших прибуде у Житомирщину, Одещину, Чернігівщину, Ужгород, Дніпро, Херсон, Миколаївщину. Повний перелік бібліотек, куди надійдуть книжки, можна знайти за посиланням.

VSL_poezia

– У нас уже вималювалася чудова лінійка поетичних книг від сучасних українських поетів, і ми вирішили ділитися поезією. Чому обрали бібліотеки? Бо саме тут багато небайдужих читачів, а поезії мало, бо ж наклади віршованих збірок малі, у державні закупівлі ці книги практично ніколи не потрапляють. Нехай поезії буде більше – і на бібліотечних полицях, і у читацьких пріоритетах! – прокоментувала подію Мар’яна Савка.

Укладанням переліку бібліотек, куди передадуть книги поезій, видавництву надала Українська бібліотечна асоціація.

– Українські соціальні мережі останніми тижнями повняться дискусією – що і де читають українці? Чи знаходять вони у бібліотеках улюблену книгу або новинку? Пропонуються численні варіанти щодо державних закупівель нових видань для публічних бібліотек. І знову мова переважно йде про гроші. А от колектив Старого Лева, не втручаючись у такі дискусії, дарує частинку свого серця читачам бібліотек, – сказала Ярослава Сошинська, виконавчий директор Української бібліотечної асоціації.

Тінкор

за інф. ВСЛ

comments powered by HyperComments
Прочитати ще
Тінкор у соцмережах
Надрукуй слово та натисни ENTER для пошуку
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели