fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

30.06.2017

Мар’яна Савка, головний редактор «Видавництва Старого Лева», Ірина Старовойт – поетеса, літературознавиця, Григорій Семенчук – поет, музикант, культурний менеджер, Тетяна Пилипець – директор Львівської обласної бібліотеки для юнацтва, Лариса Лугова – директор Львівської обласної бібліотеки для дітей 29 червня презентували у Львові акцію «Більше поезії у бібліотеках». У її рамках уже цього тижня 1000 книг сучасної поезії та класиків від «ВСЛ» – нова поетична серія – будуть відправлені в понад 50 бібліотек України.

Окрім львівських та київських бібліотек, більше поезії Мар’яни Савки, Юрка Іздрика, Грицька Чубая, Василя Стуса, Бориса Херсонського, Маріанни Кіяновської, Ірини Старовойт, Григорія Семенчука та інших прибуде у Житомирщину, Одещину, Чернігівщину, Ужгород, Дніпро, Херсон, Миколаївщину. Повний перелік бібліотек, куди надійдуть книжки, можна знайти за посиланням.

VSL_poezia

– У нас уже вималювалася чудова лінійка поетичних книг від сучасних українських поетів, і ми вирішили ділитися поезією. Чому обрали бібліотеки? Бо саме тут багато небайдужих читачів, а поезії мало, бо ж наклади віршованих збірок малі, у державні закупівлі ці книги практично ніколи не потрапляють. Нехай поезії буде більше – і на бібліотечних полицях, і у читацьких пріоритетах! – прокоментувала подію Мар’яна Савка.

Укладанням переліку бібліотек, куди передадуть книги поезій, видавництву надала Українська бібліотечна асоціація.

– Українські соціальні мережі останніми тижнями повняться дискусією – що і де читають українці? Чи знаходять вони у бібліотеках улюблену книгу або новинку? Пропонуються численні варіанти щодо державних закупівель нових видань для публічних бібліотек. І знову мова переважно йде про гроші. А от колектив Старого Лева, не втручаючись у такі дискусії, дарує частинку свого серця читачам бібліотек, – сказала Ярослава Сошинська, виконавчий директор Української бібліотечної асоціації.

Тінкор

за інф. ВСЛ


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели