fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties, навчання,

18.08.2017

Ігор Грохоцький, переможець «Голосу країни-2014», став одним із тренерів молодіжної літньої школи «Разом до успіху». 23 підлітки з Києва, Львова, Мелітополя, Маріуполя, Запоріжжя та Одеси – учасники пробаційних програм – упродовж 6 днів проходили в ній інтерактивне навчання. Ігор допомагав їм у цьому, адже він не тільки співак, але й дворазовий чемпіон України з футболу, у минулому гравець київського «Динамо». 

Grohotsky Igor.

Бути волонтером може і футболіст, і співак

Заняття в школі закінчилися в Бучі під Києвом цього тижня. Протягом навчання підлітки більше дізналися про особисту безпеку та безпечну міграцію, протидію торгівлі людьми, культурне розмаїття, здоровий спосіб життя, громадянську відповідальність та лідерство. Вони вдосконалюватимуть навички комунікації, учитимуться критично мислити та ухвалювати зважені рішення, більше дізнаються про можливості навчання та волонтерство.

Кожен день Школи «Разом до успіху» розпочинався зі спортивних вправ, бігу та занять із йоги. Між заняттями учасники тренувалися та готувалися до турніру з футболу, під час якого до команд учасників приєдналися гравці футбольного клубу.

Grohotsky Igor

Ігор – дворазовий чемпіон України з футболу, у минулому гравець київського «Динамо»

Свій досвід у волонтерській діяльності Ігор Грохоцький зміг реалізувати разом із командою й учнями «Разом до успіху». Ігор за дні школи став для дітей не лише тренером, але й справжнім другом та наставником. Він організував спортивну та музичну програми Школи, які допомогли учасникам відкрити нові таланти та хобі, вдосконалити навички у спорті та музиці, отримати пораду від професіонала, а також знайти натхнення для нових захоплень.

Grohotsky Igor

Ігор Грохоцький, переможець «Голосу країни-2014», увечорі давав концерти для учнів школи

Нагадаємо: через пробаційні програми, які реалізуються за підтримки Уряду Канади в різних містах України, проходять понад 1500 неповнолітніх, які мають умовні покарання. Цю практику ювенальної пробації разом із партнерськими організаціями втілює Міністерство юстиції України. За статистикою, яку вже мають спеціалісти Міністерства, після участі в пробаційних програмах рецидив у скоєнні правопорушень стався лише в 2% неповнолітніх. Такий результат співробітники Мінюсту вже оцінили як «прекрасний».

Together to Success

Стати чемпіоном нікому не заборонено! У школі щодня відбувалися спортивні тренування

Центри пробації відвідують діти, до яких суд застосував альтернативну міру покарання: громадські роботи, позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, та звільнені від відбування покарання з випробуванням. У Центрах ювенальної пробації підлітки, які конфліктували з законом, отримують комплексну підтримку в запобіганні рецидивам та адаптації до соціального життя без порушень права. Підлітки проходять спеціальні корекційні програми з керування емоціями, управління гнівом, вирішення конфліктів. Для них та для їхніх рідних у таких центрах забезпечують індивідуальний супровід: коли спеціалісти мають змогу працювати з поведінкою та стосунками дитини з рідними, друзями, у школі та громаді. Окрему увагу приділяють дотриманню прав дітей. У Києві такий центр відкрили у лютому цього року.

Together to Success

У школі відбувалося багато активностей

Відкриття Центрів ювенальної пробації в Україні – не тільки одне з рішень у процесі реформування пенітенціарної системи чи втілення державної програми розвитку системи пробації, але й можливість застосувати досвід інших країн, де подібні проекти вже втілені. Наприклад, у Канаді центри пробації ефективно працюють уже понад 25 років. І зараз канадці на партнерських умовах допомагають створювати ці центри в Україні в рамках проекту технічної допомоги «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх».

Together to Success

У школі “Разом до успіху” Ігор навчав нового

Діяльність школи «Разом до успіху» фінансують Міністерство міжнародних справ Канади та громадяни Сполучених Штатів через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). В Україні школу організувала Міжнародна організація з міграції (МОМ) у партнерстві з Проектним офісом з питань пробації Міністерства юстиції. Цього року робота школи розпочалася 7 серпня.

Як повідомили спеціалісти проектного офісу Міністерства юстиції, у школі «Разом до успіху» взяли участь тільки ті діти, які перебувають на обліку служби пробації, та яких від відбування покарання з випробуванням на підставі ст. 75 КК України звільнив суд.

Тінкор

Фото: МОМ

Знати більше: 

Пробаційні програми по-літньому || У Бучі розпочалися заняття в підлітковій школі «Разом до успіху»

«День здорової дитини» у Дрогобичі || Нові фото

День захисту дітей на «Алеї Мрій» || Чекін 1 червня, київська Пейзажка

 


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели