fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties, мистецтво,

12.05.2018

chingizВсеукраїнський конкурс-виставку дитячого малюнка «Сторінками книг Чингіза Айтматова» проводять Національна бібліотека для України дітей та Посольство Киргизької Республіки в Україні. Конкурс є благодійним та неприбутковим. Для його організації та проведення в обласних бібліотеках для дітей створюються оргкомітети. Головою оргкомітету є Алла Гордієнко, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей. Головою журі є Меерімбек Апишов, Радник Посольства Киргизької Республіки в Україні.

У конкурсі можуть узяти участь читачі-діти 6 – 17 років. Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях: автори 6 – 9 років; 10 – 13 років; 14 – 17 років. Кожен учасник може подати 1 роботу. Творча робота має бути виконана власноруч, без допомоги батьків. На ній мають бути зображені літературні герої творів Чингіза Айтматова. Малюнки можуть бути подані на конкурс у довільній живописній формі, виконані олівцями, пастеллю, олійними, акварельними, акриловими фарбами чи гуашшю. Розмір роботи – формат А-3, роботи інших розмірів жюрі не розглядатиме.

Також не будуть узяті до розгляду роботи, які були згорнені чи зігнуті. Учасники-автори зазначають свої дані: прізвище, ім’я, по-батькові, вік, домашню адресу, контактний телефон на зворотному боці конкурсної роботи. Творчі роботи потрібно надіслати на адреси обласних бібліотек для дітей до 30 вересня 2018 року. Після цієї дати будуть підведені підсумки конкурсу на обласному рівні. Обласні оргкомітети надсилають інформацію щодо проведення конкурсу та про переможців в електронному вигляді до організаційного комітету Української асоціації працівників бібліотек для дітей. Другий тур конкурсу відбуватиметься з 1 жовтня  по 31 листопада. 

Після того, як визначать переможців конкурсу, у Національній бібліотеці України для дітей у Києві створять виставкову експозицію робіт учасників. На її відкритті оголосять підсумки та нагородять переможців. Нагородження відбудеться 19 грудня 2018 року. 

Якщо в тебе є запитання про конкурс, ти можеш зайти до обласної бібліотеки й поставити їх співробітникам. Також ти можеш написати Національній бібліотеці України для дітей у Києві у фейсбуці. 

Також 14 травня у цій бібліотеці стартує «Тиждень культури Киргизстану» до 90-річчя від дня народження Чингіза Айтматова. Відкриття відвідає Жусупбек Шарипов, посол Киргизької Республіки в Україні. 15 травня в рамках святкового тижня відбудеться літературна мандрівка «Сторінками книг Чингіза Айтматова», 16 травня – літературно-мистецька година «Дари киргизької культури», 17 травня – літературний вечір «Калейдоскоп творів Чингіза Айтматова», 18 травня – закриття «Тижня культури Киргизстану». Упродовж «Тижня» на другому поверсі бібліотеки буде працювати виставка картин за творчістю Чингіза Айтматова та стенд із витворами киргизького народного мистецтва.

За інф. сайту Національної бібліотеки України для дітей


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели