fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties, мистецтво,

10.07.2017

oleg-olgichУ Національному Музеї Історії України в Києві відкрилася документально-речова виставка про життя й творчість українського поета, вченого, визначного діяча ОУН Олега Кандиби-Ольжича. Дізнатися про поета трохи більше ти можеш під час ушанувань 110-ї річниці з його дня народження.

В експозиції ти зможеш побачити унікальні фото, рукописи, археологічні малюнки, перші видання з археології, поезія тощо, які зберігалися в Архіві ОУН. Тож якщо ти збираєшся пов’язувати своє життя з суспільними науками та діяльністю й вивчаєш у школі чи університеті філологію, журналістику, історію чи інші гуманітарні предмети, ти можеш знайти на виставці цікавий матеріал про одного з цікавих діячів українського культурного процесу.

Також 7 липня в Києві вшанували пам’ять батьків поета Олега Ольжича – Олександра Олеся і Віри Кандиби. Також у столиці відбулося покладання квітів до пам’ятної дошки Олегу Ольжичу. У заходах узяли участь поціновувачі творчості письменника, літературознавці, археологи, політики.

Олег Ольжич — яскравий представник поетів першої еміграційної хвилі. Його вірші друкувалися на сторінках емігрантської періодики, здебільшого у львівському журналі «Вісник» поряд з поезіями Є. Маланюка, Л. Мосендза, Олени Теліги, Юрія Клена. У збірках Олега Ольжича «Рінь» (Львів, 1935), «Вежі» (Прага, 1940), «Підзамчя» (1946) відчувається гаряче дихання сучасності.

Нагадаємо, 110 років від дня народження Олега Ольжича минає 8 липня. Також виставки до річниці з дня народження поета працюють у бібліотеках Добропільського району Донецької області: у центральній бібліотеці району відкрили виставку «Лицар нескореного покоління», у Ганнівській бібліотеці матеріали про Ольжича можна почитати на виставці «Олег Ольжич – поет національного героїзму», у Святогорівській бібліотеці можна подивитися експозицію «Поет Ідеї і Чину». Також проходять виставки в бібліотеках сел району. 

Тінкор

За інф. Держкомтелерадіо

«Більше поезії у бібліотеках» 


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели