Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, журналистика, медиа,

16.03.2017

Єдина україномовна газета в Криму – «Кримська світлиця» оголосила Всеукраїнський літературний конкурс «Ми – діти твої, Україно!». Він присвячений кримському українському поету Данилу Кононенку. У конкурсі можуть узяти участь учні 8 – 11 класів, які створюють поетичні, прозові та публіцистичні твори українською мовою. Оцінюватиме творчість учасників компетентне письменницьке журі. До його складу ввійдуть, зокрема, переможці конкурсу «Ми — діти твої, Україно!» минулих років.

Твори можна подати до відповідних номінацій: «Поезія», «Проза», «Публіцистика». У номінацію «Поезія» конкурсант має надіслати 5-8 віршів. У номінації «Проза» та «Публіцистика» можна надати роботи обсягом 4-8 сторінок на вільну тему. 

Також потрібно вказати повні прізвище, ім’я та по батькові, вік, адресу, навчальний заклад, телефон та електронну адресу. Термін подання конкурсних робіт — до 1 квітня 2017 року. Твори можна надіслати на електронну адресу газети «Кримська світлиця»: kr_svit@meta.ua.

Твори учасників Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми — діти твої, Україно!» імені Данила Кононенка опублікують на Інтернет-сторінці газети «Кримська світлиця»

litkonkurs

Під час Фіналу І-го Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми — діти твої, Україно!»

Підсумки конкурсу підіб’ють у Києві на Великодні Свята на сцені театру на Подолі й нагородять переможців. Вони отримають дипломи, подарунки та збірку творів молодих авторів — переможців та учасників конкурсу.

Також компанії, волонтери, спонсори можуть узяти участь у формуванні призового фонду дитячого літературного конкурсу від кримської газети. Щоб дізнатися, яку підтримку конкурсу ви можете надати, ви можете відгукнутися на електронну адресу «Кримської світлиці». 

Нагадаємо: також у березні ти можеш узяти участь у літературних читаннях у музеї-квартири Павла Тичини в Києві. Вони відбудуться 26 числа. 

Тінкор

Фото: fb «Кримська світлиця»

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели