fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, журналістика, медіа,

16.03.2017

Єдина україномовна газета в Криму – «Кримська світлиця» оголосила Всеукраїнський літературний конкурс «Ми – діти твої, Україно!». Він присвячений кримському українському поету Данилу Кононенку. У конкурсі можуть узяти участь учні 8 – 11 класів, які створюють поетичні, прозові та публіцистичні твори українською мовою. Оцінюватиме творчість учасників компетентне письменницьке журі. До його складу ввійдуть, зокрема, переможці конкурсу «Ми — діти твої, Україно!» минулих років.

Твори можна подати до відповідних номінацій: «Поезія», «Проза», «Публіцистика». У номінацію «Поезія» конкурсант має надіслати 5-8 віршів. У номінації «Проза» та «Публіцистика» можна надати роботи обсягом 4-8 сторінок на вільну тему. 

Також потрібно вказати повні прізвище, ім’я та по батькові, вік, адресу, навчальний заклад, телефон та електронну адресу. Термін подання конкурсних робіт — до 1 квітня 2017 року. Твори можна надіслати на електронну адресу газети «Кримська світлиця»: kr_svit@meta.ua.

Твори учасників Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми — діти твої, Україно!» імені Данила Кононенка опублікують на Інтернет-сторінці газети «Кримська світлиця»

litkonkurs

Під час Фіналу І-го Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми — діти твої, Україно!»

Підсумки конкурсу підіб’ють у Києві на Великодні Свята на сцені театру на Подолі й нагородять переможців. Вони отримають дипломи, подарунки та збірку творів молодих авторів — переможців та учасників конкурсу.

Також компанії, волонтери, спонсори можуть узяти участь у формуванні призового фонду дитячого літературного конкурсу від кримської газети. Щоб дізнатися, яку підтримку конкурсу ви можете надати, ви можете відгукнутися на електронну адресу «Кримської світлиці». 

Нагадаємо: також у березні ти можеш узяти участь у літературних читаннях у музеї-квартири Павла Тичини в Києві. Вони відбудуться 26 числа. 

Тінкор

Фото: fb «Кримська світлиця»


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели