Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

04.04.2017

tvorcheskiye-raboty

Одна з робіт учнів Студії образотворчого мистецтва

Волонтерська група друзів, які вже багато років ведуть творчу групу для дітей в київському Інституті раку, до Великодня представила нову підбірку дитячих робіт. Кожен киянин чи гість міста може придбати якусь роботу, і таким чином суттєво підтримати фунціонування Студії. Також про можливість придбання дитячих робіт для офісу, закладу чи будинку можна розповісти друзям та знайомим.

Дитячу роботу, яка сподобалася, можна придбати за будь-яку суму. За кошти від продажу традиційно закуповують матеріали для дитячої творчості: папір, олівці, фарби, форми для розмальовування тощо, а також  – подарунки для дітей, фрукти, цукерки, настільні ігри. 

Тим, хто хоче придбати дитячі роботи, але знаходиться в інших містах, волонтери вишлють творчу роботу поштою.

tvorcheskiye-raboty

Творча робота до Великодня. Про авторів ви можете дізнатися на сторінці Студії

Для того, щоб волонтери змогли придбати для дітей матеріали для творчості, можна просто зробити пожертву. Щоб домовитися про деталі пересилання чи переказу, потрібно зв’язатися з адміністраторами сторінки Студії образотворчого мистецтва в соцмережі. 

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели