Close Sidebar

Teennews

books, festival, style life, teens novelties, віршотворче,

13.03.2017

26 березня у київському Музеї-квартирі Павла Тичини відбудуться «Тичинівські читання». У них братимуть участь діти та підлітки, які захоплюються літературною творчістю. 

У читаннях можуть узяти участь юні письменники, яким менше 18 років. У музеї Тичини відбудеться перший етап конкурсу: журі у складі українських письменників обере найкращі твори юних авторів. Такі твори відзначать премією «Лихвацький Мумі-троль» і представлять усьому Києву 7 та 8 квітня на літературній сцені «Арсеналу ідей». 

Перший етап розпочнеться 26 березня о 14.00 в київському Музеї-квартирі П. Тичини. Для участі потрібно зареєструватися

Тінкор 


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели