fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties, знаєш,

11.08.2016

У цьому навчальному році програми з історії України для старшокласників зміняться. Ці зміни будуть не тільки щодо змісту, а й методичні. Учні 10-11 класів тепер матимуть практичні заняття з історії, на яких застосують тематичне оцінювання.

Окремою темою викладатимуть «Українську революцію 1917-1921 років». «Період масових репресій та великого терору в Україні» учні вивчатимуть під назвою «Встановлення й утвердження радянського тоталітарного режиму (1921-1939 рр.)». Виокремлені теми «Бій під Крутами», «Етапи трудової та політичної еміграції», «Війни радянської Росії з Українською Народною Республікою», «Радянська окупація України», «Адміністративно-територіальні зміни українських земель протягом ХХ століття», «Акт відновлення Української держави», «Внесок українського народу у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні», «Українці у військових формуваннях держав Об’єднаних Націй» тощо. Також до програми включать теми про персоналії, які сприяли розбудові України.

teen-thurs

Учні також зможуть докладно осмислити проблематику депортації, адже до нової програми це увійшло: про депортацію з Криму кримських татар та інших народів і про масові депортації етнічних українців з Польщі в 1944-1946 роках, про українську Гельсінську групу будуть учити по окремих темах.

Зміни до програми минулого року ініціював Український інститут національної пам’яті. У Міносвіти була створена робоча група з удосконалення та розвантаження програм. Після обговорення проект було затверджено відповідним наказом міністра, – повідомляє УНІАН.


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели