Close Sidebar

Teennews

teens novelties, знаешь,

11.08.2016

У цьому навчальному році програми з історії України для старшокласників зміняться. Ці зміни будуть не тільки щодо змісту, а й методичні. Учні 10-11 класів тепер матимуть практичні заняття з історії, на яких застосують тематичне оцінювання.

Окремою темою викладатимуть «Українську революцію 1917-1921 років». «Період масових репресій та великого терору в Україні» учні вивчатимуть під назвою «Встановлення й утвердження радянського тоталітарного режиму (1921-1939 рр.)». Виокремлені теми «Бій під Крутами», «Етапи трудової та політичної еміграції», «Війни радянської Росії з Українською Народною Республікою», «Радянська окупація України», «Адміністративно-територіальні зміни українських земель протягом ХХ століття», «Акт відновлення Української держави», «Внесок українського народу у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні», «Українці у військових формуваннях держав Об’єднаних Націй» тощо. Також до програми включать теми про персоналії, які сприяли розбудові України.

teen-thurs

Учні також зможуть докладно осмислити проблематику депортації, адже до нової програми це увійшло: про депортацію з Криму кримських татар та інших народів і про масові депортації етнічних українців з Польщі в 1944-1946 роках, про українську Гельсінську групу будуть учити по окремих темах.

Зміни до програми минулого року ініціював Український інститут національної пам’яті. У Міносвіти була створена робоча група з удосконалення та розвантаження програм. Після обговорення проект було затверджено відповідним наказом міністра, – повідомляє УНІАН.

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели