Close Sidebar

Teennews

festival, style life, teens novelties, знаменитые дети,

19.06.2018

9 червня в Києві відбувся фестиваль дитячої творчості, талантів та краси, який об’єднав понад 500 дітей з усієї України.

У його рамках організатори провели Міжнародний конкурс дитячого малюнка «Мій Уявний Світ». Кращі роботи переможців утворили експозицію, яка була відкрита для глядачів протягом фестивального дня. До журі конкурсу малюнка увійшли відомі митці.

На фесті також провели захід «Найкраща Юна модель України 2018»: діти-моделі продемонстрували свої навички дефіле та позування. Свої музичні та співочі здібності продемонстрували дитячі колективи та сольні виконавці.

karavankidsfest

Фото: Kids Fest

У столиці відбудеться Karavan Kids Fest || Чекін 9 червня, ТРЦ «Караван»

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели