Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

16.05.2018

2 травня ввечері, на станції Деражня на Хмельниччині травмувався хлопець. Він ішов по пішохідному мосту, раптом переліз через більця, не втримався та впав униз, на платформу.

Хлопець отримав електротравму від контактної мережі. Машина швидкої привезла потерпілого до Деражнянської міської лікарні. З’ясувалося, що хлопець є студентом місцевого аграрного ліцею. Він 2000 року народження. 

Ми направили запит про перебіг цієї ситуації через фейсбук до Деражнянської міської ради – із запитанням щодо нинішнього стану хлопця, – проте співробітники ради не відповіли. 

Нагадаємо, у квітні в Одесі травмувалася дівчинка 12 років – через гру біля поїздів.

Фото: freepik

12-річна дівчинка травмувалася в Одесі через гру біля поїздів

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели