Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

16.05.2018

2 травня ввечері, на станції Деражня на Хмельниччині травмувався хлопець. Він ішов по пішохідному мосту, раптом переліз через більця, не втримався та впав униз, на платформу.

Хлопець отримав електротравму від контактної мережі. Машина швидкої привезла потерпілого до Деражнянської міської лікарні. З’ясувалося, що хлопець є студентом місцевого аграрного ліцею. Він 2000 року народження. 

Ми направили запит про перебіг цієї ситуації через фейсбук до Деражнянської міської ради – із запитанням щодо нинішнього стану хлопця, – проте співробітники ради не відповіли. 

Нагадаємо, у квітні в Одесі травмувалася дівчинка 12 років – через гру біля поїздів.

Фото: freepik

12-річна дівчинка травмувалася в Одесі через гру біля поїздів


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели