Close Sidebar

Teennews

festival, movie, teens novelties,

25.02.2017

З 27 лютого по 5 березня у столиці покажуть фільми видатного режисера Анджея Вайди. Покази відбудуться в культурному центрі «Кінотеатр Київ». До ретроспективного показу ввійшли стрічки: «Післяобрази», «Попіл і діамант», «Пейзаж після битви», «Без наркозу», «Березняк», «Панночки з Вілька», «Дантон».

27 лютого відкриє програму остання стрічка режисера – «Післяобрази». Це фільм про Владислава Стшемінського, видатного художника та теоретика мистецтва, одного з лідерів польського авангардизму у міжвоєнні роки. Українська прем’єра цього фільму відбулася 29 жовтня на урочистому закритті 46-го КМКФ «Молодість».

Нагадаємо: творчий доробок видатного режисера дорівнює 40 фільмам. Початок сеансів у київському кінотеатрі – о 19.00.

РОЗКЛАД ПОКАЗІВ:

27.02 – Післяóбрази
28.02 – Попіл і діамант
01.03 – Пейзаж після битви
02.03 – Березняк
03.03 – Без наркозу
04.03 – Панночки з Вілька
05.03 – Дантон

Тінкор

 

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2017, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели