Close Sidebar

Teennews

festival, movie, teens novelties,

25.02.2017

З 27 лютого по 5 березня у столиці покажуть фільми видатного режисера Анджея Вайди. Покази відбудуться в культурному центрі «Кінотеатр Київ». До ретроспективного показу ввійшли стрічки: «Післяобрази», «Попіл і діамант», «Пейзаж після битви», «Без наркозу», «Березняк», «Панночки з Вілька», «Дантон».

27 лютого відкриє програму остання стрічка режисера – «Післяобрази». Це фільм про Владислава Стшемінського, видатного художника та теоретика мистецтва, одного з лідерів польського авангардизму у міжвоєнні роки. Українська прем’єра цього фільму відбулася 29 жовтня на урочистому закритті 46-го КМКФ «Молодість».

Нагадаємо: творчий доробок видатного режисера дорівнює 40 фільмам. Початок сеансів у київському кінотеатрі – о 19.00.

РОЗКЛАД ПОКАЗІВ:

27.02 – Післяóбрази
28.02 – Попіл і діамант
01.03 – Пейзаж після битви
02.03 – Березняк
03.03 – Без наркозу
04.03 – Панночки з Вілька
05.03 – Дантон

Тінкор

 


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели