fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

17.04.2017

Сьогодні, у понеділок 17 квітня, лауреати Всеукраїнського літературного конкурсу для дітей «Ми – діти твої, Україно!» отримали свої відзнаки. Церемонія нагородження переможців відбулася в київському Театрі на Подолі. 

Цього року за своїми літературними нагородами до столиці приїхали 19 переможців конкурсу, що присвячений імені відомого кримського українського поета, публіциста, перекладача Данила Кононенка. Нагороди отримали лауреати, яким – від 14 до 16 років: творчі підлітки майже з усіх областей країни.

«Духовні джерела кримських українців ніколи не замуляться, допоки є у нас своя вітчизна, своя прекрасна мова, своя національна гордість. І така чудова талановита молодь!» – казав Данило Кононенко у 1998 році. Цими словами він привітав переможців першого літературного конкурсу школярів Криму. Тоді конкурс “Ми – діти твої, Україно” уперше був проведений у Криму, у Сімферополі, напередодні Великодніх свят. 

За роки проведення конкурсу в ньому взяли участь тисячі школярів Криму. Понад 100 учасників стали переможцями. Їхні твори були надруковані в часописі «Кримська світлиця» та в окремих підсумкових збірочках.

Нагадаємо, автору «Слова до кримських українців», фундатору єдиної української газети в Криму «Кримська світлиця», очільнику її відділу літератури й мистецтва, шеф-редактору її додатку – дитячої газети «Джерельце», голові Кримської республіканської організації Спілки письменників України, лауреату літературної премії імені Степана Руданського Данилу Кононенку цього року виповнилося б 75. Минуло 2 роки , як не стало поета. Відродження літературного конкурсу «Ми – діти твої, Україно!» на Всеукраїнському рівні – гідний пам’ятник письменнику. Адже Данило Кононенко був незмінним головою журі цього конкурсу всі 10 років, доки його проводили в Криму. 

У конкурсі взяли участь учні 8 — 11 класів, які створили поетичні, прозові та публіцистичні твори українською мовою. Термін подання робіт сплив 1 квітня. Організатори планують провести традиційний конкурс наступного року. Подавати роботи можуть старшокласники з усіх областей України.

Компанії, волонтери, спонсори можуть узяти участь у формуванні призового фонду дитячого літературного конкурсу від кримської газети. Щоб дізнатися, яку підтримку конкурсу ви можете надати, ви можете відгукнутися на електронну адресу «Кримської світлиці»

Тінкор

Фото: svitlytsia.crimea.ua


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели