Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто,

29.04.2017

У Сирецькому парку відкрився 63-й сезон роботи потягу Київської дитячої залізниці. Перший поїзд відправився зі станції «Вишенька» у п’ятницю, 28 квітня. З 1 травня дитяча залізниця буде відкрита для відвідувачів. 

Дитяча залізниця в Києві традиційно залишається не тільки розвагою, але й школою, профорієнтаційним закладом для дітей та підлітків. У поїзді, який курсує між станціями «Вишенька» та «Яблунька», «працюють» юні залізничники – вчаться опікуватися пасажирами, пробують свої сили в залізничній справі. Допомагають їм у цьому інструктори. Для вихованців Київської дитячої залізниці обладнані навчальні кабінети, навчальний полігон, спортивний майданчик і зона відпочинку.

Київська дитяча залізниця була відкрита 2 серпня 1953 року начальником Південно-Західної залізниці Петром Кривоносом

«З точки зору нашого управління та розвитку кадрів тут наші майбутні співробітники – люди, які будуть допомагати нам реформувати залізницю. Бажаю вам успіхів! Сьогодні вперше в цьому році запускаємо поїзд, вітаю всіх!», – сказав на святкуванні відкриття сезону Марчек Желько, член правління «Укрзалізниці».

Це цікаво!
Протягом всього часу існування на дитячій залізниці по робітничих професіях залізничного транспорту – машиніст тепловоза, помічник машиніста тепловоза, черговий по залізничній станції, диспетчер руху поїздів, квитковий касир, провідник пасажирського вагона, оглядач вагона, монтер колії – пройшли навчання понад 30 тисяч юних залізничників.

Цього року навчання юних залізничників відбувається при 14 школах Києва та на самій дитячої залізниці. У 27 гуртках у столиці навчаються 439 учнів. Теоретичні знання дівчата та хлопці здобувають із жовтня до квітня, а з травня до серпня закріплюють їх на практиці на поїзді. У торішній сезон поїзд Київської дитячої залізниці перевіз під час літньої навчально-виробничої практики гуртківців 19 тисяч пасажирів.

Ukrzaliznytsia

Новий сезон традиційно відкривають із урочистостями

«Вітаю всіх зі святом! Це дуже велика подія, і я радий, що професія залізничник має популяризацію серед молоді. Ми сподіваємось, що інтерес саме до цієї професії буде рости і молодь буде зацікавлена в тому, щоб працювати на залізниці», – відмітив Григорій Бевза, директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

Поїзд по Малій Південно-Західній курсуватиме до 4 червня – по неділях та святкових днях; з 10 червня до 27 серпня – по суботах, неділях, святкових днях. Час роботи поїзду – з 10:30 до 15:30. Подорож залізничним кільцем по Сирецькому парку – 20 хвилин.

Квиток на поїзд Київської дитячої залізниці коштує 24 грн. для дорослих, 18 грн. – для школярів. Для дітей до 6 років проїзд безкоштовний.

Це цікаво!
Довжина колії, замкнутої в кільце, Київської дитячої залізниці становить близько 2,5 км. Крім того, залізниця має 100-метровий віадук та 7 стрілочних переводів. Рухомий склад Малої Південно-Західної налічує 2 тепловози серії ТУ- 7, паровоз Гр- 336 та 6 пасажирських вагонів. Діти, які навчаються залізничній справі, вдягаються у форму залізничників. Наразі київською дитячою залізницею опікуються 13 співробітників.

1 травня 77 сезон руху поїздів урочисто відкриють у Харкові, на дитячій залізниці «Мала Південна». Гості дитячої магістралі зможуть відвідати музей історії дитячої залізниці «Мала Південна», виставку дитячого малюнка, експозицію виробів, зроблених руками юних залізничників, на вокзалі станції «Парк» і концерти творчих колективів Південної залізниці. Харківська дитяча залізниця працюватиме з 1 травня до 29 жовтня 2017 року з 10:30 до 17:00. З 1 травня до 3 червня та з 1 вересня до 29 жовтня майбутні залізничники запрошують юних пасажирів та їхніх батьків у святкові дні, щосуботи та щонеділі. Із 3 червня до 1 вересня чекають на гостей щодня, крім понеділка та вівторка. Дорослий квиток на проїзд у поїзді коштує 7 грн., дитячий – 5,28 грн.

За інф. Укрзалізниці

Фото: fb Укрзалізниці


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели