Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

18.03.2017

Сьогодні, 18 березня, у Голосіївському парку кияни висадили близько 10 тис. сосен, – повідомив WWF Ukraine. До заходу могли долучитися всі охочі.

Сосни висадили в лісі навпроти бази «Динамо». Ділянку для висадки обрали через те, що на ній всихають дерева, через що вже було кілька загорань. Її вирішили оновити, щоби ці випадки не повторилися, а ліс не загинув.

White_Pines_Forest

Висадку дерев також приурочили до всесвітньої акції Година Землі, яка відбудеться 25 березня і має на меті підтримати національні природні парки України. Щороку акція об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє планети. 25 березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимкнуть світло в домівках та на робочих місцях, висловлюючи зобов’язання піклуватися про природу щодня.

Тінкор


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели