Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

18.03.2017

Сьогодні, 18 березня, у Голосіївському парку кияни висадили близько 10 тис. сосен, – повідомив WWF Ukraine. До заходу могли долучитися всі охочі.

Сосни висадили в лісі навпроти бази «Динамо». Ділянку для висадки обрали через те, що на ній всихають дерева, через що вже було кілька загорань. Її вирішили оновити, щоби ці випадки не повторилися, а ліс не загинув.

White_Pines_Forest

Висадку дерев також приурочили до всесвітньої акції Година Землі, яка відбудеться 25 березня і має на меті підтримати національні природні парки України. Щороку акція об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє планети. 25 березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимкнуть світло в домівках та на робочих місцях, висловлюючи зобов’язання піклуватися про природу щодня.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели