Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

04.11.2016

У листопаді зі станцій Костянтинівка та Слов’янськ до Одеси вирушать 420 дітей та 28 супроводжуючих. У грудні буде перевезено з Костянтинівки та Слов’янська до Києва 42 супроводжуючих та 650 дітей. У такий спосіб Укрзалізниця забезпечить безоплатний проїзд до центрів «Артек» та «Молода гвардія» для 1140 дітей із населених пунктів на лінії зіткнення та супроводжуючих осіб.

За інформацією Мінсоцполітики, путівки до дитячих центрів цим дітям виділено за кошти державного бюджету розпорядженням Кабінету Міністрів України. Благодійна допомога від залізниці – вартість перевезення – складе близько 360 тис. грн.

Раніше підприємство вже надавало безоплатний проїзд лідерам дитячо-молодіжного руху, дружинам і матерям бійців АТО. 7 листопада до столиці повернуться 24 пасажири з інвалідністю – бійці АТО, які в жовтні поїхали до Словаччини на лікування. Підприємство надало спецвагон у складі поїзда Київ-Ужгород.

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2017, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели