Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

04.11.2016

У листопаді зі станцій Костянтинівка та Слов’янськ до Одеси вирушать 420 дітей та 28 супроводжуючих. У грудні буде перевезено з Костянтинівки та Слов’янська до Києва 42 супроводжуючих та 650 дітей. У такий спосіб Укрзалізниця забезпечить безоплатний проїзд до центрів «Артек» та «Молода гвардія» для 1140 дітей із населених пунктів на лінії зіткнення та супроводжуючих осіб.

За інформацією Мінсоцполітики, путівки до дитячих центрів цим дітям виділено за кошти державного бюджету розпорядженням Кабінету Міністрів України. Благодійна допомога від залізниці – вартість перевезення – складе близько 360 тис. грн.

Раніше підприємство вже надавало безоплатний проїзд лідерам дитячо-молодіжного руху, дружинам і матерям бійців АТО. 7 листопада до столиці повернуться 24 пасажири з інвалідністю – бійці АТО, які в жовтні поїхали до Словаччини на лікування. Підприємство надало спецвагон у складі поїзда Київ-Ужгород.


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели