Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто,

17.11.2017

den-pijamУ столичній середній школі №53 сьогодні відбувся День Піжам. На другій перерві на першому поверсі школи учні перших класів розучували колискові пісні. На великій перерві діти та підлітки взяли участь у танцювальному флешмобі, який був придуманий спеціально до цього дня. Також під час великої перерви пройшов грандіозний парад піжам. На другому поверсі працювала фото-зона.

Як повідомили представники школи в офіційному профілі в інстаграм, День Піжам був анонсований шкільною президенткою під час виборчної кампанії. Цей день, нарешті, настав: учні й співробітники школи справді ходили по ній у піжамах.

Напередодні, 16 листопада, у школі відсвяткували День ввічливості. Першокласники представили виставу, а старші учні відвідали відкритий урок «Хліб-усьому голова» від учительки Елли Геннадієвни Короткіх. Учні старших класів розіграли проблемні ситуації у вигляді театральних сценок, які продемонстрували дітям середньої та старшої школи. Глядачі змогли подискутувати та знаходити правильні відповіді на запитання ведучих.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели