fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

21.04.2017

У ці вихідні, 22 та 23 квітня, у столичному Українському домі працюватиме XIІІ Київська міжнародна книжкова виставка. Про це повідомив Держкомтелерадіо.

Під час виставки відбуватиметься традиційна акція зі створення великої бібліотеки для дітей українського Донбасу «Подаруй радість дитині – поділися книжкою». У ній може взяти участь кожен відвідувач – потрібно просто принести в Український Дім книжку, яку хочеться передати дітям зі Сходу, та віддати її організаторам заходу. Також до акції можуть долучитися видавництва та редакції.

У Книжковій виставці цієї весни беруть участь понад 50 вітчизняних видавництв. Вони представлять кращі зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв. Це художня, наукова, навчальна, історична, краєзнавча, музична та дитяча література. Свої книги також покажуть державні видавництва «Мистецтво» та «Либідь».

Зустрічі з письменниками та з літераторами-початківцями відбуватимуться у «Літературному салоні». Також на виставці можна відвідати численні презентації книжкових новинок.

Зокрема, кожен, хто вивчає історію, у перший день роботи виставки може звернути увагу на збірку архівних документів «Посилення політичних репресій проти мешканців Закарпаття на завершальному етапі його радянізації. 1947-1953 рр.» та  книгу «Августин Волошин: два ювілеї» від всеукраїнського державного видавництва «Карпати».  Видавництво «Українська актуальна книга» представило відвідувачам виставки свої новинки – «Велесову книгу для юнацтва» С. Піддубного та книгу спогадів Семена Левченка про боротьбу в 1918-1920 рр. з московськими загарбниками «За волю, за державу!». 

Програму заходів виставки можна подивтися тут.

За інф. Держкомтелерадіо


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели