Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

21.04.2017

У ці вихідні, 22 та 23 квітня, у столичному Українському домі працюватиме XIІІ Київська міжнародна книжкова виставка. Про це повідомив Держкомтелерадіо.

Під час виставки відбуватиметься традиційна акція зі створення великої бібліотеки для дітей українського Донбасу «Подаруй радість дитині – поділися книжкою». У ній може взяти участь кожен відвідувач – потрібно просто принести в Український Дім книжку, яку хочеться передати дітям зі Сходу, та віддати її організаторам заходу. Також до акції можуть долучитися видавництва та редакції.

У Книжковій виставці цієї весни беруть участь понад 50 вітчизняних видавництв. Вони представлять кращі зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв. Це художня, наукова, навчальна, історична, краєзнавча, музична та дитяча література. Свої книги також покажуть державні видавництва «Мистецтво» та «Либідь».

Зустрічі з письменниками та з літераторами-початківцями відбуватимуться у «Літературному салоні». Також на виставці можна відвідати численні презентації книжкових новинок.

Зокрема, кожен, хто вивчає історію, у перший день роботи виставки може звернути увагу на збірку архівних документів «Посилення політичних репресій проти мешканців Закарпаття на завершальному етапі його радянізації. 1947-1953 рр.» та  книгу «Августин Волошин: два ювілеї» від всеукраїнського державного видавництва «Карпати».  Видавництво «Українська актуальна книга» представило відвідувачам виставки свої новинки – «Велесову книгу для юнацтва» С. Піддубного та книгу спогадів Семена Левченка про боротьбу в 1918-1920 рр. з московськими загарбниками «За волю, за державу!». 

Програму заходів виставки можна подивтися тут.

За інф. Держкомтелерадіо

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели