fbpx
Close Sidebar

Teennews

05.03.2021

«Учитель-блогер»
Шановні вчителі! Сайт TeenCorr оголошує про запуск медійного спецпроєкту «Учитель-блогер», у якому наші редактори розбиратимуть приклади постів та блогів і розповідатимуть про особливості ведення блогів про школу та навчання, про написання публіцистичних текстів. Слідкуйте за оновленнями тут та за появою посилання на спецпроєкт! «Учитель-блогер» є безкоштовним проєктом, проте ви можете, за бажанням, робити донейшн через сайт, PayPal чи Патрон – це підтримає нас у створенні нових проєктів та розвитку тих, що вже працюють. Долучайтеся!

«Учитель-блогер» – це не «мовний» проєкт. Тобто, ми на маємо на меті повчати вчителів мови та літератури, як їм правильно писати. «Учитель-блогер» – це про інше.

Освітянські професії все більше стають медійними. Кожна школа має свої медіа – блоги, сайти, сторінки у соцмережах та навіть канали. І всі ми знаємо, як це вибодовується! Освітян, яких призначили вести ці канали, зазвичай не відправляють на маркетингові чи журналістські курси, де б їм докладно розповіли, що можна, а чого не можна робити в публіцистичному мовленні. Якнайчастіше, учителі, завучі, які займаються інформуванням у школі, опановують медійні навички самостійно і нерідко просто… намагаються віднаходити велосипед. Ніби-то «створюючи» усе те, що дуже давно відомо й досліджено медійниками, журналістами, режисерами, маркетологами й докладно описано в підручниках цих галузей. 

Зрозуміло, у яких умовах учителі роблять усе це… Але ми живемо в ХХІ столітті, і всі ці речі мають відповідати сучасному рівню. Добре, якщо в учителя дитина – блогер чи родичі-маркетологи, і в них можна щось попитати. А якщо ні? 

Наш проєкт – для тих, кому немає в кого попитати, але є намір зробити шкільний блог добре та якісно. Ми вже маємо досвід проведення подібних майстер-класів та підготовки внутрішнього видання з подібної тематики у ЦТ «Шевченківець», де, під керівництвом І.Ю. Мосякової, у рамках внутрішніх комунікацій, робили газету з порадами щодо комунікаційної роботи в освітніх закладах. Проте наразі і вчителі, і ми – всі працюють онлайн, і є актуальними питання створення блогів та мікроблогів, тому наш спецпроєкт буде саме про це. 

Натомість у проєкті не буде «викладання мови». Ми розуміємо, навіть, що мовник, який зазирне до нашого проєкту, може побачити якісь мовні помилки. Ми будемо вдячні за інформацію про це. У спецпроєкті ми поговоримо про те, як:

  • створювати блоги – організаційні питання, контент-плани, мислення видавця;
  • які мовні кліше не варто використовувати в блогах та на сторінках у соцмережах;
  • як подолати «професійні обмеження» в мисленні й почати дивтися на текст ширше;
  • як зробити публіцистичний текст «живим»;

розглянемо багато інших питань та нюансів.

Платформа проєкту розвиватиметься і, сподіваємося, скоро переїде з TeenCorr за власною онлайн-адресою. Тому в навігації TeenCorr цього спецпроєкту немає, адже цей сайт – для підлітків, а не для вчителів! На сайті спецпроєкт можна знайти тільки за посиланням. Збережіть собі його, щоб легше було слідкувати за оновленнями! А також долучайтеся до сторінок проєкту в соцмережах та підписуйтеся на новини!

Читайте, учіться, розповсюджуйте в соцмережах, ставте лайки, пишіть із запитаннями нам на пошту!

Також усіх учителів-учнів запрошуємо до наших блогів про профорієнтацію в журналістиці: http://projournalism.in.ua, @projournalism, @journalismlessons та @journalisminfo в інстаграм та фейсбуці. Там ви знайдете більше інформації про публіцистичне мислення. 

Чекаємо на вас у фейсбук, в інстаграм та на каналі телеграм.

Become a Patron!

«Учитель-блогер»

Фото: Arnel Hasanovic


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели