Close Sidebar

Teennews

31.10.2019

У жовтні відбувся районний етап Міської інтелектуальної гри «Юніор». 3 місце в цьому раунді посіла команда «Юні географи» учнів 10 – 12 років спеціалізованої школи №2 ім. Д. Карбишева. Друге місце здобула команда СЗШ №262, перше – СЗШ №63.

osvitapodil-yunior

Свої знання з географії проявили учасники 15 шкільних команд з 15 столичних шкіл. Ті, хто посіли 1 та 2 призове місця, представлятимуть свій район на міському етапі.

osvitapodil-yunior

Фото: Управління освіти Подільського району міста Києва


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели