fbpx
Close Sidebar

Teennews

festival, movie, teens novelties, мистецтво,

14.02.2017

Учора, у неділю 12 лютого, на Берлінале-2017 презентували проект Ukraine: Cargo 300, створений, щоб привернути увагу світової кіноеліти до соціально-політичної ситуації в Україні. Проект був представлений Київським міжнародним кінофестивалем «Молодість». Акція під лозунгом World Cinema, support Ukraine! відбулася на одній із основних локацій європейського кіноринку на Берлінському кінофестивалі — у готелі Марріотт.

Представники світової кіноеліти залишили слова підтримки українцям у спеціальному альбомі, щоб кожне їхнє послання почули й в Україні. До акції Ukraine: Cargo 300 у Німеччині долучилися Іван Мадео, продюсер зі швейцарської Contrast Film, Сусанна Арутюнян, художній директор вірменського кінофестивалю «Золотий абрикос», Давид Вашадзе, директор департаменту дистрибуції та експорту Національного центру кінематографії Грузії, Симоне Бауманн, офіційний представник інституту German Films у Східній Європі, Марек Розенбаум, член правління ізраїльського кінофонду, Макс Туула, продюсер Marx Film з Естонії, Гага Чхеідзе, програмний директор міжнародного кінофестивалю в Тбілісі, Аскольд Куров, російський режисер-документаліст, та інші.

UKRAINE: CARGO 300

Таким чином організатори акції Ukraine: Cargo 300 запропонували креативному класу Європи й світу сприйняти Україну як країну-бійця, як суспільство, яке прагне бути почутим європейцями. Представники світової кіноеліти – директори кінофестивалів, критики та режисери – побачили під час акції фото- та кінокадри українських реалій. Разом із тим команда КМКФ «Молодість» мала на меті показати, що боротьбу українців підтримують кінематографісти зі всього світу, також і своїм співвітчизникам. 

UKRAINE: CARGO 300

«Cargo 300 – вантаж 300. Так на війні називають поранених солдатів. Тих, котрим дається шанс на порятунок. І наш проект закликає кінематографістів поглянути на Україну як на такого бійця – пораненого, але живого. Який попри все продовжує тримати удар і не здається!» – прокоментував проект директор КМКФ «Молодості» Андрій Халпахчі.

UKRAINE: CARGO 300

Кінематографістам продемонстрували не тільки події на східному фронті країни, а й те, що відбувається в мирному житті, яке нещодавно було життям на війні: занедбані школи, театри, кінозали – порожнечу, яку українці намагаються заповнити співпереживанням і вірою.

«Завдяки кінематографістам усього світу ми показуватимемо, що існує не тільки абстрактна «стурбованість» політиків різних країн щодо ситуації в Україні. А існує справжня підтримка. Підтримка реальних людей, котрі щиро переймаються долею українців», – сказав Владислав Лясовський, голова наглядової ради КМКФ «Молодості».

Тінкор

 


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели