fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties, знаєш,

21.10.2016

Цього року на Франкфуртському книжковому ярмарку, що проходить у Німеччині з 19 по 23 жовтня, Україну відзначили в Global Illustration Award – кращі ілюстації та обкладинки, Stiftung Buchkunst – зібрання найкрасивіших книг з усього світу, та в каталозі The White Ravens.

У винятковій за своєю вагомістю та масштабом премії Global Illustration Award 2016 українська книга отримала перемогу вперше. Ця перша перемога дісталася Творчій майстерні «Аґрафка»: львівським художникам Романі Романишин та Андрію Лесіву. Вони отримали цю відзнаку за створену ними обкладинку до книжки «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Люсі та Стівена Гокінґів.

Щоб здобути цю нагороду, конкурували 50 країн світу: було подано понад 10 тис. робіт. Проте перемогла книга з твором від львів’ян, потрапивши в топ-20 категорії «Обкладинка».

Global Illustration Award 2016

«Ця премія – ілюстрація того, якими талантами сповнений весь світ, – сказав на нагородженні Global Illustration Award 2016 Юрґен Боос, директор Франкфуртського книжкового ярмарку. –  Ще на початку переговорів про її заснування я вірив, що розголос і масштаб будуть саме такі  – і вибірка з 10 тис. робіт – свідчення цьому».

Каталог найкращих дитячих та підліткових видань з усього світу The White Ravens 2016 – «Білі круки» – від Мюнхенської бібліотеки для дітей та юнацтва цьогоріч поповнився двома українськими книгами.

«Хто росте у парку» Катерини Міхаліциної – видання, яке проілюструвала Оксана Була, – стало книжкою року. Представники рейтингу назвали її чудовою маленькою історією про відкриття себе для себе. Вони сказали, що ця книжка – «винятковий визначник рослин для маленьких читачів, із яким точно не занудьгуєш». За їх словами, книжку без сумніву потрібно покласти в рюкзачок перед наступною екскурсією в парк чи за місто.

Global Illustration Award 2016

Другим виданням, яке цього року отримало цю відзнаку, є українська книжка «Вітер з-під сонця» Оксани Лущевської від видавництва «Фонтан казок».

Українські книжки також поповнили Stiftung Buchkunst – колекцію найкрасивіших книжок світу 2016 на Франкфуртському книжковому ярмарку.

Три з шести українських книжок, що потрапили до колекції, були створені Творчою майстернею «Аґрафка» та побачили світ у «Видавництві Старого Лева»: «Війна, що змінила Рондо», «Шептицький від А до Я» авторства Галини Терещук та Оксани Думанської, «Чоловіки, жінки і діти» Юлії Мусаковської. Також до колекції увійшло видання The Ukrainian Academy of Art від видавництва «Родовід», «Кайдашева сім’я» Івана Нечуя-Лецького в оформленні Лєри Схємки – від видавництва «Основи» та «Ташенька і кактус» Слави Шульц від видавництва «Астра».

Нагадаємо, торік премію Global Illustration Award 2016, після трирічних переговорів, заснували International Information Content Industry Association (ICIA) спільно з Франкфуртським книжковим ярмарком.

Тінкор

Фото: ВСЛ


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели