Close Sidebar

Teennews

books,

04.05.2015

Snig_korejskojuBookNBean Publisher опублікувало корейською мовою книгу Мар’яни та Тараса Прохаськів «Хто зробить сніг». Про це «Тінкору» в середу повідомило «Видавництво Старого Лева». Книга вже вийшла в Південній Кореї з оригінальними ілюстраціями Мар’яни Прохасько, придбати це видання там може тепер будь-яка дитина, школяр, студенти чи дорослі – всі, хто любить добрі історії.

Тепер чудову й повчальну історію про кротенят, дружбу та взаємодопомогу, турботу та домашній затишок, а також про те, хто насправді робить сніг, зможуть прочитати всі, хто володіє корейською.

«Для мене вихід книжки корейською мовою дуже важлива подія, – розповіла Мар’яна Прохасько. – Передовсім тому, що це перший переклад «Кротів». Я завжди дуже радію, коли комусь подобається те, що я роблю. І дуже ціную всі вияви уваги. Це може бути усмішка того, хто розглядає мої ілюстрації, або бажання дитини слухати далі книжку. Може бути якась нагорода або премія, або пропозиція видати книжку іноземною мовою. Всі ці знаки однаково цінні. Вони є підтвердженням того, що я на своєму місці, що рухаюся у правильному напрямку, що є ще хтось, хто сприймає світ подібно до мене, і що те, що я роблю, має сенс».

Snig_korejskoju

За її словами, те, що книга, яка була опублікована в Україні в 2013-ому, тепер вийшла саме в Південній Кореї, країні, яка так далеко від нас, має зовсім іншу культуру, мову, і, здавалось би, так мало спільного з нами, – це дуже приємно й несподівано.

«Це таке розширення горизонтів, вихід за рамки, так, ніби ти сидиш в переповненому кафе зі своїми друзями, а тут раптом з дальнього столика хтось посилає тобі повітряний поцілунок. Я знаю, що корейці дуже цікавляться рештою світу і видають багато перекладної літератури. Мені б хотілося, щоб в Україні теж більше видавали іноземної дитячої літератури, яка є дуже цікавою і різноманітною, щоб цей обмін поцілунками тривав далі», – поділилася своїми враженнями Мар’яна.

Нагадаємо, «Хто зробить сніг» стала переможцем конкурсу «Книга року ВВС – 2013» у номінації «Дитяча Книга року ВВС – 2013», а також отримала премію «ЛітАкцент року 2013» у номінації «Поезія і проза для дітей», посіла перше місце рейтингу «Книжка року‘2013» у номінації «Дитяче свято». Також книжка Тараса Прохаська і Мар’яни Прохасько потрапила у 2014 році до світового каталогу «The White Ravens».

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитати ще
Тінкор у соцмережах
Надрукуй слово та натисни ENTER для пошуку
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели