Close Sidebar

Teennews

movie,

10.11.2017

oskar-megyaУкраїнсько-словацький фільм «Межа» активно бореться за включення в шорт-лист знаменитої кінопремії «Оскар». Днями в Лос-Анжелесі члени оскарівського комітету взяли участь у скрінінговому перегляді фільму.

Зараз у Америці відбувається оскарівська промо-кампанія цієї стрічки. У її рамках продюсери фільму «Межа» зустрілися в Нью-Йорку з Мирославом Лайчаком, головою 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

«Контрабанда та торгівля людьми є жахливими кримінальними злочинами. На жаль, вони всюдисущі і регіон центральної Європи не є винятком. Продюсери фільму «Межа» підійшли до своєї роботи дуже скурпульозно й таким чином показали сутність прикордонного злочину. Я розповідаю про цей проект та проводжу паралель з діяльністю ООН. Адже фільм акцентує увагу на захисті та допомозі постраждалим від людської жорстокості. І нашими зусиллями має бути завершення таких злочинів», – так відізвався Мирослав Лайчак на своїй сторінці у фейсбук про роботу українсько-словацької команди, яка створила фільм.

Сьогодні, 10 листопада, промотур українсько-словацького фільму «Межа» стартує також і в Україні. У його рамках фільм покажуть у 6 українських містах. А з 16 листопада стрічку можна буде побачити у всіх кінотеатрах України.

Тінкор

За інф.: Yula

Акторка і жінка || Римма Зюбіна презентує «Межу» на спеціальному показі Міжнародного Одеського кінофестивалю

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели