fbpx
Close Sidebar

Teennews

movie,

10.11.2017

oskar-megyaУкраїнсько-словацький фільм «Межа» активно бореться за включення в шорт-лист знаменитої кінопремії «Оскар». Днями в Лос-Анжелесі члени оскарівського комітету взяли участь у скрінінговому перегляді фільму.

Зараз у Америці відбувається оскарівська промо-кампанія цієї стрічки. У її рамках продюсери фільму «Межа» зустрілися в Нью-Йорку з Мирославом Лайчаком, головою 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

«Контрабанда та торгівля людьми є жахливими кримінальними злочинами. На жаль, вони всюдисущі і регіон центральної Європи не є винятком. Продюсери фільму «Межа» підійшли до своєї роботи дуже скурпульозно й таким чином показали сутність прикордонного злочину. Я розповідаю про цей проект та проводжу паралель з діяльністю ООН. Адже фільм акцентує увагу на захисті та допомозі постраждалим від людської жорстокості. І нашими зусиллями має бути завершення таких злочинів», – так відізвався Мирослав Лайчак на своїй сторінці у фейсбук про роботу українсько-словацької команди, яка створила фільм.

Сьогодні, 10 листопада, промотур українсько-словацького фільму «Межа» стартує також і в Україні. У його рамках фільм покажуть у 6 українських містах. А з 16 листопада стрічку можна буде побачити у всіх кінотеатрах України.

Тінкор

За інф.: Yula

Акторка і жінка || Римма Зюбіна презентує «Межу» на спеціальному показі Міжнародного Одеського кінофестивалю


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели