Close Sidebar

Teennews

movie,

10.11.2017

oskar-megyaУкраїнсько-словацький фільм «Межа» активно бореться за включення в шорт-лист знаменитої кінопремії «Оскар». Днями в Лос-Анжелесі члени оскарівського комітету взяли участь у скрінінговому перегляді фільму.

Зараз у Америці відбувається оскарівська промо-кампанія цієї стрічки. У її рамках продюсери фільму «Межа» зустрілися в Нью-Йорку з Мирославом Лайчаком, головою 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

«Контрабанда та торгівля людьми є жахливими кримінальними злочинами. На жаль, вони всюдисущі і регіон центральної Європи не є винятком. Продюсери фільму «Межа» підійшли до своєї роботи дуже скурпульозно й таким чином показали сутність прикордонного злочину. Я розповідаю про цей проект та проводжу паралель з діяльністю ООН. Адже фільм акцентує увагу на захисті та допомозі постраждалим від людської жорстокості. І нашими зусиллями має бути завершення таких злочинів», – так відізвався Мирослав Лайчак на своїй сторінці у фейсбук про роботу українсько-словацької команди, яка створила фільм.

Сьогодні, 10 листопада, промотур українсько-словацького фільму «Межа» стартує також і в Україні. У його рамках фільм покажуть у 6 українських містах. А з 16 листопада стрічку можна буде побачити у всіх кінотеатрах України.

Тінкор

За інф.: Yula

Акторка і жінка || Римма Зюбіна презентує «Межу» на спеціальному показі Міжнародного Одеського кінофестивалю


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели