Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

09.03.2017

У середу, 15 березня, чернівчанка Валерія Чорней презентує в Києві свій роман-містерію «Яблуко в тайстрі». Це буде нагода відчути гуцульську енергетику: неповторна музика дримби, театральне читання та фотокіно – усе це чекає на всіх, хто завітає на презентацію. У ній також візьме участь редакторка книги Катерина Перконос. Модеруватиме зустріч художниця Марися Рудська.

«Книга народжувалася у моїй душі усе життя, – говорить Валерія Чорней. – Адже роман-містерія «Яблуко в тайстрі» є переосмисленням мого гуцульського етнічного коріння, сили народного мистецтва, долі країни. Присвячений твір пам’яті мого батька, який був карпатським різьбярем. Це книга про два види сердець: одне вміє глибоко бачити свою націю та, зокрема, через мистецтво перетворювати її у безсмертний, непереможний національний міф. А інше серце осліпло, ніколи не вміло витворювати своєї країни».

yabluko-v-taistri

Прийти на презентацію можна до книгарні «Буква», вул. Богдана Хмельницького, 3-Б. Початок зустрічі о 19:00. Вхід вільний.

Нагадаємо, як журналіст Валерія Чорней пише на культурні та історико-пізнавальні теми. Улюбленими за 10 років роботи журналістом стали поїздки українськими селами та спілкування з людьми, а також написання репортажів. Дебютний роман Валерії «Яблуко в тайстрі» вийшов у «Видавництві Старого Лева» у 2016 році. Письменниця мешкає у Чернівцях, захоплюється світом фотографії, творчістю Марії Приймаченко.


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели