Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

11.08.2017

varyati-showУчора, 10 серпня, розпочалися зйомки другого сезону «Вар’яти-шоу». Телевізійна прем’ра запланована на осінь. Як і минулого сезону, режисером усіх випусків є Олег Бондарчук.

Зніматимуть шоу в павільоні, а глядацькою аудиторією цього разу будуть не статисти, а фани «Вар’ятів». Тож зйомки перетворяться на справжні концерти. Фани, що відвідають зйомки, зможуть побачити нові мініатюри «Вар’ятів» першими.    

Всі історії для шоу артисти беруть із власного життя. Вони жартують про побут, про все те, що зрозуміло кожному. Кожного дня зніматимуть новий випуск шоу. Усього відзнімуть 9 випусків.

Тінкор

Знати більше: 

Stand up українською: у березні розпочнуться кастинги до «Вар’яти-шоу»

Підтримати TeenCorr

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели