Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

11.08.2017

varyati-showУчора, 10 серпня, розпочалися зйомки другого сезону «Вар’яти-шоу». Телевізійна прем’ра запланована на осінь. Як і минулого сезону, режисером усіх випусків є Олег Бондарчук.

Зніматимуть шоу в павільоні, а глядацькою аудиторією цього разу будуть не статисти, а фани «Вар’ятів». Тож зйомки перетворяться на справжні концерти. Фани, що відвідають зйомки, зможуть побачити нові мініатюри «Вар’ятів» першими.    

Всі історії для шоу артисти беруть із власного життя. Вони жартують про побут, про все те, що зрозуміло кожному. Кожного дня зніматимуть новий випуск шоу. Усього відзнімуть 9 випусків.

Тінкор

Знати більше: 

Stand up українською: у березні розпочнуться кастинги до «Вар’яти-шоу»

Підтримати TeenCorr


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели