Close Sidebar

Teennews

girls talks, style life, teens novelties, моє місто,

27.02.2019

Цікавишся наукою? Але навіть найамбітніші інтереси не скасовують жіночність! Тому дівчаткам з Київської Малої академії наук учора, 26 лютого, довелося пережити чимало хвилювань не тільки через публічні презентації своїх наукових здібностей, але й через зовнішність та уміння дефілювати. Звісно: адже майбутнє дівчат з МАН – це міжнародні симпозіуми, політична чи соціальна кар’єра, формування належного місця України в світі – і для всього цього необхідні не тільки знання, таланти й чесноти, але й форма, поведінка та етичність. Але доки дівчата ще вчаться, прокачати навички публічності вони змогли в Києві, у приміщенні Національного музею Тараса Шевченка, у фіналі Конкурсу «Розумниця-красуня Київської МАН».

У фіналі конкурсу взяли участь 11 дівчат 14-17 років, які займаються в різних відділеннях Київської Малої академії: технічних наук, математики, хімії та біології, фізики та астрономії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю, української філології та мистецтвознавства. Дівчата робили селф-презентацію та розповідали про свої наукові досягнення, дослідницьку роботу, участь в інтелектуальних змаганнях і вікторинах.

kyiv.man

11 учасниць фіналу Конкурсу «Розумниця-красуня Київської МАН»

Учасниці конкурсу активно займаються науково-дослідницькою, експериментальною, конструкторською, винахідницькою діяльністю в різних галузях науки і техніки. Тим не менше, для дівчат-учасниць уявлення про красу – це усвідомлення її як сукупності духовних, інтелектуальних і творчих здібностей, естетичного смаку. Також це – уявлення про гендерну рівність задля досягнення повного і рівного доступу жінок і дівчат до науки.

Конкурс уперше відбувся в рамках святкування Міжнародного дня жінок та дівчат в науці. Його відмічають щорічно в лютому згідно з резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Нагадаємо: за даними Інституту статистики ЮНЕСКО лише 28% науковців у світі – жінки. Водночас, Україна за цим показником посідає 12 місце серед європейських країн – 45% жінок у науці.

Фото: сторінка у фейсбуці «Київська Мала академія наук учнівської молоді»

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели