fbpx
Close Sidebar

Teennews

girls talks, style life, teens novelties, моє місто,

27.02.2019

Цікавишся наукою? Але навіть найамбітніші інтереси не скасовують жіночність! Тому дівчаткам з Київської Малої академії наук учора, 26 лютого, довелося пережити чимало хвилювань не тільки через публічні презентації своїх наукових здібностей, але й через зовнішність та уміння дефілювати. Звісно: адже майбутнє дівчат з МАН – це міжнародні симпозіуми, політична чи соціальна кар’єра, формування належного місця України в світі – і для всього цього необхідні не тільки знання, таланти й чесноти, але й форма, поведінка та етичність. Але доки дівчата ще вчаться, прокачати навички публічності вони змогли в Києві, у приміщенні Національного музею Тараса Шевченка, у фіналі Конкурсу «Розумниця-красуня Київської МАН».

У фіналі конкурсу взяли участь 11 дівчат 14-17 років, які займаються в різних відділеннях Київської Малої академії: технічних наук, математики, хімії та біології, фізики та астрономії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю, української філології та мистецтвознавства. Дівчата робили селф-презентацію та розповідали про свої наукові досягнення, дослідницьку роботу, участь в інтелектуальних змаганнях і вікторинах.

kyiv.man

11 учасниць фіналу Конкурсу «Розумниця-красуня Київської МАН»

Учасниці конкурсу активно займаються науково-дослідницькою, експериментальною, конструкторською, винахідницькою діяльністю в різних галузях науки і техніки. Тим не менше, для дівчат-учасниць уявлення про красу – це усвідомлення її як сукупності духовних, інтелектуальних і творчих здібностей, естетичного смаку. Також це – уявлення про гендерну рівність задля досягнення повного і рівного доступу жінок і дівчат до науки.

Конкурс уперше відбувся в рамках святкування Міжнародного дня жінок та дівчат в науці. Його відмічають щорічно в лютому згідно з резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Нагадаємо: за даними Інституту статистики ЮНЕСКО лише 28% науковців у світі – жінки. Водночас, Україна за цим показником посідає 12 місце серед європейських країн – 45% жінок у науці.

Фото: сторінка у фейсбуці «Київська Мала академія наук учнівської молоді»


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели