Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, медіа, точка зору,

02.05.2017

Соціальні відео #дайшансмрії вже більше тижня показують по ТБ та в Інтернеті. Організатори проекту ще планують розвивати спеціальний веб-ресурс та брендовану сторінку у соцмережі. Про це вони розповіли 25 квітня, на вечірці-презентації своєї ініціативи.

#дайшансмрії – інформування про те, як легально дивитися кіно та слухати музику, як важливо захищати права інтелектуальної власності та поширювати обізнаність про наслідки піратства.

GIVECHANCETODREAM

Українці отримають більше інформації про можливості реалізації авторських прав

Організатори хочуть привернути увагу українців до порушень авторського права, піратству в кіно- та музичній індустріях та ІТ. Адже, на думку ініціаторів нового проекту, коли користувач краде фільм, програму чи музику, втрачається чиясь робота та мрія.

Любомир Левицький, український кінорежисер, вирішив підняти це питання й обговорити його з друзями та тими людьми, які долучатимуться до ініціативи. Любомир упевнений, що українці мають отримати більше інформації про те, якої шкоди творцям завдають перегляди фільмів на піратських ресурсах в Інтернеті, а також, про те, як це унеможливлює створення нових фільмів. Тому він і запустив цей проект – за підтримки Посольства США в Україні, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Американської торговельної палати, Американського дому, Асоціації музичної індустрії України та Ініціативи «Чисте небо».

За інф. #дайшансмрії


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели