Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

02.06.2016

CentralnijBudinokHudoznika9 червня стартує всеукраїнський проект «Живопис 2016» – мистецька акція, що представляє твори сучасного малярства, створених протягом минулих трьох років.

Трієнале «Живопис-2016» має на меті об’єктивно показати те, що відбувається в мистецтві живопису без будь яких штучних обмежень чи кураторських вподобань. «Живопис-2016» – це унікальна можливість побачити роботи знаних авторів із різних міст України: киян Віктора Сидоренка, Михайла Гуйди, Анатолія Криволапа, Олександра Дубовика, Петра Лебединця, Владислава Шерешевського, харків’ян Віктора Погорєлова, Юрія Вінтаєва, Віктора Ковтуна, одеситів Анатолія Горбенка, Сергія Савченка, Володимира Кабаченка, донеччанина Петра Антипа та інших відомих художників. В еспозиції буде представлено біля 200 творів.

«Живопис-2016» – трієнале, яка повно й різнобічно репрезентує палітру сучасного українського живопису, і має стати майданчиком для полеміки, співставлень, відкриттів та перспективних висновків. Побачивши експозицію, можна буде переконатися: добре відомі в мистецьких колах митці і молоді художники виявляють особистісний підхід у розкритті творчих задумів. Деякі з них спокійно й неквапливо передають власні враження та філософські роздуми, інші висловлюють свої думки на полотні експресивно та темпераментно. Серед учасників є ті, хто віддає перевагу традиційним мотивам та засобам образотворчості. А нарівні з ними – й роботи прихильників новаторських ідей.

Трієнале «Живопис-2016» – спільний проект Дирекції виставок НСХУ та Міністерства культури України. Відкриття відбудеться 9 червня о 16 годині у виставковій залі НСХУ в Центральному будинку художника в Києві.

comments powered by HyperComments
Прочитати ще
Тінкор у соцмережах
Надрукуй слово та натисни ENTER для пошуку
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели