fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

02.06.2016

CentralnijBudinokHudoznika9 червня стартує всеукраїнський проект «Живопис 2016» – мистецька акція, що представляє твори сучасного малярства, створених протягом минулих трьох років.

Трієнале «Живопис-2016» має на меті об’єктивно показати те, що відбувається в мистецтві живопису без будь яких штучних обмежень чи кураторських вподобань. «Живопис-2016» – це унікальна можливість побачити роботи знаних авторів із різних міст України: киян Віктора Сидоренка, Михайла Гуйди, Анатолія Криволапа, Олександра Дубовика, Петра Лебединця, Владислава Шерешевського, харків’ян Віктора Погорєлова, Юрія Вінтаєва, Віктора Ковтуна, одеситів Анатолія Горбенка, Сергія Савченка, Володимира Кабаченка, донеччанина Петра Антипа та інших відомих художників. В еспозиції буде представлено біля 200 творів.

«Живопис-2016» – трієнале, яка повно й різнобічно репрезентує палітру сучасного українського живопису, і має стати майданчиком для полеміки, співставлень, відкриттів та перспективних висновків. Побачивши експозицію, можна буде переконатися: добре відомі в мистецьких колах митці і молоді художники виявляють особистісний підхід у розкритті творчих задумів. Деякі з них спокійно й неквапливо передають власні враження та філософські роздуми, інші висловлюють свої думки на полотні експресивно та темпераментно. Серед учасників є ті, хто віддає перевагу традиційним мотивам та засобам образотворчості. А нарівні з ними – й роботи прихильників новаторських ідей.

Трієнале «Живопис-2016» – спільний проект Дирекції виставок НСХУ та Міністерства культури України. Відкриття відбудеться 9 червня о 16 годині у виставковій залі НСХУ в Центральному будинку художника в Києві.


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели