Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

02.06.2016

CentralnijBudinokHudoznika9 червня стартує всеукраїнський проект «Живопис 2016» – мистецька акція, що представляє твори сучасного малярства, створених протягом минулих трьох років.

Трієнале «Живопис-2016» має на меті об’єктивно показати те, що відбувається в мистецтві живопису без будь яких штучних обмежень чи кураторських вподобань. «Живопис-2016» – це унікальна можливість побачити роботи знаних авторів із різних міст України: киян Віктора Сидоренка, Михайла Гуйди, Анатолія Криволапа, Олександра Дубовика, Петра Лебединця, Владислава Шерешевського, харків’ян Віктора Погорєлова, Юрія Вінтаєва, Віктора Ковтуна, одеситів Анатолія Горбенка, Сергія Савченка, Володимира Кабаченка, донеччанина Петра Антипа та інших відомих художників. В еспозиції буде представлено біля 200 творів.

«Живопис-2016» – трієнале, яка повно й різнобічно репрезентує палітру сучасного українського живопису, і має стати майданчиком для полеміки, співставлень, відкриттів та перспективних висновків. Побачивши експозицію, можна буде переконатися: добре відомі в мистецьких колах митці і молоді художники виявляють особистісний підхід у розкритті творчих задумів. Деякі з них спокійно й неквапливо передають власні враження та філософські роздуми, інші висловлюють свої думки на полотні експресивно та темпераментно. Серед учасників є ті, хто віддає перевагу традиційним мотивам та засобам образотворчості. А нарівні з ними – й роботи прихильників новаторських ідей.

Трієнале «Живопис-2016» – спільний проект Дирекції виставок НСХУ та Міністерства культури України. Відкриття відбудеться 9 червня о 16 годині у виставковій залі НСХУ в Центральному будинку художника в Києві.

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели