Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

04.08.2016

4 серпня в київському Музеї книги і друкарства відкривається виставка «Вірю в силу духа…». На ній буде багато цікавих матеріалів про творчість та біографію Івана Франка, видатного українського письменника. Ця виставка присвячена 160-річчю від його дня народження.

Зі школи ти вже знаєш, що Іван Франко був одним з найвидатнішних публіцистів та письменників свого часу, і написав багато цікавих статей в газетах та чимало книг. Для шкільних уроків та університетських семінарів завжди потрібно мати цікаві дослідження творчості Івана Франка, адже навчальні програми приділяють його доробку дуже багато уваги. На виставці ти зможеш знайти для себе корисні дані, які стануть тобі в нагоді з початком навчального року.

Організатори пообіцяли, що продемонструють на виставці понад 250 експонатів. Автографи Івана Франка, рідкісні прижиттєві видання його творів, книжки, надруковані за часів радянської влади, та нові видання, що з’явилися в роки незалежної України.

taras_kompanytchenko

На  відкритті  виставки мистецтвознавець, кобзар,  лідер  гурту «Хорея Козацька» Тарас  Компаніченко виконає пісні на слова Івана Франка

Дуже цікаво буде побачити на виставці ілюстрації до творів Франка, виконані відомими майстрами – В. Кричевським, В. Касіяном, В. Лопатою, А. Базилевичем, Г. Якутовичем, та спостерігати таким чином формування образотворчої традиції щодо оформлення творів знаного письменника.

Матеріали до цієї експозиції підготували співробітники Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, Музею книги і друкарства України, Національного музею українського народного декоративного мистецтва.

Вхід на виставку у день відкриття є безкоштовним. В інші дні – за квитками. Експозиція працюватиме до 11 вересня щодня, крім вівторка.

Тінкор

Фото: Музей книги і друкарства

 

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели