fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

04.08.2016

4 серпня в київському Музеї книги і друкарства відкривається виставка «Вірю в силу духа…». На ній буде багато цікавих матеріалів про творчість та біографію Івана Франка, видатного українського письменника. Ця виставка присвячена 160-річчю від його дня народження.

Зі школи ти вже знаєш, що Іван Франко був одним з найвидатнішних публіцистів та письменників свого часу, і написав багато цікавих статей в газетах та чимало книг. Для шкільних уроків та університетських семінарів завжди потрібно мати цікаві дослідження творчості Івана Франка, адже навчальні програми приділяють його доробку дуже багато уваги. На виставці ти зможеш знайти для себе корисні дані, які стануть тобі в нагоді з початком навчального року.

Організатори пообіцяли, що продемонструють на виставці понад 250 експонатів. Автографи Івана Франка, рідкісні прижиттєві видання його творів, книжки, надруковані за часів радянської влади, та нові видання, що з’явилися в роки незалежної України.

taras_kompanytchenko

На  відкритті  виставки мистецтвознавець, кобзар,  лідер  гурту «Хорея Козацька» Тарас  Компаніченко виконає пісні на слова Івана Франка

Дуже цікаво буде побачити на виставці ілюстрації до творів Франка, виконані відомими майстрами – В. Кричевським, В. Касіяном, В. Лопатою, А. Базилевичем, Г. Якутовичем, та спостерігати таким чином формування образотворчої традиції щодо оформлення творів знаного письменника.

Матеріали до цієї експозиції підготували співробітники Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, Музею книги і друкарства України, Національного музею українського народного декоративного мистецтва.

Вхід на виставку у день відкриття є безкоштовним. В інші дні – за квитками. Експозиція працюватиме до 11 вересня щодня, крім вівторка.

Тінкор

Фото: Музей книги і друкарства

 


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели