Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

05.10.2016

Один з найулюбленіших щорічних осінніх заходів – VIІ Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» – відбудеться з 6 до 9 жовтня в Музеї книги та друкарства України в Києві.

На фесті ти з батьками зможеш відвідати творчі зустрічі та автограф-сесії з українськими письменниками, художниками, дослідниками дитячої літератури, психологами, перекладачами, презентації найцікавіших видань української дитячої книги.

Також тут можна навчитися дечого на численних майстер-класах: із ручного виготовлення паперу, каліграфії, мармурування, клинопису, книжкової ілюстрації, журналістики, виготовлення закладинки до улюбленої книги,  інтролігаторського мистецтва, витинанки, традиційного українського співу, створення музичних інструментів із підручних матеріалів.

Карта майстер-класів цього року – дуже різноманітна: «Лаврська друкарня», «Акварельні хмаринки», «Смачні читання», «Цей чарівний папір», «Мармурування», «Скрипторій», «Таємниці офорту», «Арткнига», «Гравюра на картоні», «Осінні обереги до свята Покрови» та інші. Також відбудуться ігри: «Школа музейного екскурсовода», «Меморі» та різноманітні квести.

Гості цьогорічного Фестивалю – письменники: Володимир Рутківський, Галина Малик, Леся Воронина, Марія Морозенко, Сергій Гридін, Тетяна Пакалюк, Ганна Чубач, Галина Ткачук, Тетяна Стус, Ольга Купріян, Іван Андрусяк, Оксана Розумна  та інші. Свою присутність підтвердили художники: Катерина Немира, Катерина Штанко, Володимир Штанко, Василина Мельник та інші.

Ти зможеш познайомитися з представниками театральних та музичних колективів: заслуженим артистом України Тарасом Компаніченком та музикантами гурту «Хорея Козацька», артистами дитячого фольклорного ансамблю «Райгородок» під орудою Сусанни Карпенко, акторами театру «МЕТА», що приїде на фест зі Львову з виставою «TABULA RASA», та митцями київського театру «Молода опера», автором-виконавцем Євгеном Лещенком.

У фестивалі візьмуть участь видавництва: «Старого Лева», «Каламар», «Веселка», «Наїрі», «Фонтан казок», «Український пріоритет» та інші.

У перший день фестивалю, 6 жовтня, ти можеш відвідати відкриття виставок:

«Казки братів Грімм», присвяченої творчій спадщині видатних німецьких літераторів: братів Якоба і Вільгельма Грімм, та 230 роковинам від народження Вільгельма Грімма (1786-1859). Цю виставку організовано за участю Гете-Інституту в Україні, Національної бібліотеки України для дітей, Школи творчості Олени Красильникової, художниць Вікторії Ковальчук і Катерини Штанко.

festival-azbukove-korolivstvo-magiv-i-yangoliv-2016

експозиції графічних робіт студентів Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі та Мистецького коледжу художнього моделювання та дизайну.

«Ілюстрації. Виставка книжкової графіки Василини Мельник».

festival-azbukove-korolivstvo-magiv-i-yangoliv-2016

Музей розташований на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за адресою: вул. Лаврська 9, корп. 9.

Тінкор


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели