Close Sidebar

Teennews

music, pop music, style life, teens novelties,

16.03.2017

Группа AIO выпустила новую песню «Я тебе відчуваю». Вместе с ней музыканты опубликовали live-light-видео.

– Мы с радостью делимся с вами нашей новой работой,  – рассказал Денис Бреславский, продюсер группы. – «Я тебе відчуваю» – искренняя весенняя композиция, в которой мы с помощью звуков хотим рассказать о рассвете чувств, о надежде и, само собой, о любви. О любви, которая все равно победит. Несмотря ни на что…

Напомним: AIO – аббревиатура от All In One — проект харьковского музыканта, продюсера, волонтёра Дениса Бреславского и вокалиста Ильи Резникова, песню которого для участия в нынешнем отборе на украинское Евровидение выбрал Константин Меладзе. В феврале группа презентовала дебютную композицию It’s Not Over и ее украиноязычную версию Ми з тобою в стиле метафанк.
 


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели