Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties, знаєш,

16.12.2016

Днями вийшла в світ книга Володимира Тиліщака «1930. У.С.Р.Р. Повстання: Науково-популярні нариси». ЇЇ випустило видавництво «Смолоскип». Ці твори є дуже цікавими для того, кому небайдуже минуле і майбутнє України. Книгу можна погортати й прочитати певну частину.

Книга ознайомлює з перебігом та особливостями певних повстань і заворушень у різних регіонах України 1930 року, напередодні Голодомору. Тоді Україною прокотилася масштабна хвиля селянських мирних протестних виступів та збройних повстань проти сталінської політики розкуркулення і насильницької колективізації. У нарисах уперше звучать імена учасників тих сумних подій.

Тінкор


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели