Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties, знаешь,

16.12.2016

Днями вийшла в світ книга Володимира Тиліщака «1930. У.С.Р.Р. Повстання: Науково-популярні нариси». ЇЇ випустило видавництво «Смолоскип». Ці твори є дуже цікавими для того, кому небайдуже минуле і майбутнє України. Книгу можна погортати й прочитати певну частину.

Книга ознайомлює з перебігом та особливостями певних повстань і заворушень у різних регіонах України 1930 року, напередодні Голодомору. Тоді Україною прокотилася масштабна хвиля селянських мирних протестних виступів та збройних повстань проти сталінської політики розкуркулення і насильницької колективізації. У нарисах уперше звучать імена учасників тих сумних подій.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели