fbpx
Close Sidebar

Teennews

music, teens novelties,

04.11.2016

Співачка LAMA – Наталія Дзеньків – представила публіці нову пісню «Не кажу прощай». Цю поп-рокову композицію вона створила разом із музичним продюсером Віталієм Телезиним.

У пісні сконцентровані почуття та переймання співачки. LAMA намагається розповісти слухачеві про бажання знайти себе та свою любов крізь відстань і час.

Дух нової пісні візуалізовано в кліпі режисера Дмитра Перетрутова. Він передав у кадрі містичний настрій творчості LAMA, який переплітається з ії прагненням внутрішньої свободи. У кадрі – символи плинності часу та боротьби людських протилежностей. Пітьма і Світло, Отрута і Зцілення, Смерть і Воскресіння… У цій боротьбі – вічне прагнення внутрішньої та зовнішьої гармонії. Це прагнення і є Свободою, вільним життям без упереджень.

Нагадаємо: гурт LAMA виник 2005 року.  2007 року LAMA отримала премію «Best Ukrainian Act» на церемонії «MTV Europe Music Awards» у Мюнхені. У 2008 році LAMA випустила альбом «Світло І Тінь» із відомим хітом «Знаєш як болить».

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели