Close Sidebar

Teennews

music, teens novelties,

04.11.2016

Співачка LAMA – Наталія Дзеньків – представила публіці нову пісню «Не кажу прощай». Цю поп-рокову композицію вона створила разом із музичним продюсером Віталієм Телезиним.

У пісні сконцентровані почуття та переймання співачки. LAMA намагається розповісти слухачеві про бажання знайти себе та свою любов крізь відстань і час.

Дух нової пісні візуалізовано в кліпі режисера Дмитра Перетрутова. Він передав у кадрі містичний настрій творчості LAMA, який переплітається з ії прагненням внутрішньої свободи. У кадрі – символи плинності часу та боротьби людських протилежностей. Пітьма і Світло, Отрута і Зцілення, Смерть і Воскресіння… У цій боротьбі – вічне прагнення внутрішньої та зовнішьої гармонії. Це прагнення і є Свободою, вільним життям без упереджень.

Нагадаємо: гурт LAMA виник 2005 року.  2007 року LAMA отримала премію «Best Ukrainian Act» на церемонії «MTV Europe Music Awards» у Мюнхені. У 2008 році LAMA випустила альбом «Світло І Тінь» із відомим хітом «Знаєш як болить».

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели