Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

14.10.2016

hatson4cpcВсеукраїнський флешмоб #КапелюхаНаВуха – захід, у якому ти можеш узяти участь дуже легко. Участь у цьому флешмобі означатиме, що ти хочеш підтримати невиліковно хворих дітей. Допомога їм називається паліативною. Діти, які її потребують, зазвичай знаходяться на підтримці із застосуванням складної медичної техники та лікуються подовгу в спеціальних закладах паліативної допомоги: хоспісах та лікарнях.

Щоб узяти участь у флешмобі, тобі треба одягнути шапку, кепку, капелюха, панамку та опублікувати своє фото в капелюсі на сторінці у соціальних мережах FB та ВК під хештегами #КапелюхаНаВуха та #HatsOn4CPC. Цим ти виступиш за створення доступної та якісної паліативної допомоги в Україні, а також за реєстрацію дитячих форм знеболення.

Також 15 жовтня об 11.00 ти можеш прийти до Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) у Києві, проспект Академіка Глушкова, 1, павільйон №6, та підтримати акцію там. Відбудуться майстер-класи для дітей та дорослих та фотосесія на тлі брендволу.

Чому потрібно висловлювати свою точку зору з цього приводу? Тому що ситуація з дитячою паліативною допомогою в Україні – складна. Морфін у сиропі для дітей – знеболювальне, яке зазвичай використовують за сильного болю, і він необхідний дітям, які хворіють. Але цей «золотий стандарт» знеболення до сьогодні в Україні офіційно не зареєстрований.

Зараз функціонує лише 1 дитяче паліативне відділення та 4 виїзних бригади на всю країну. А для покриття базових потреб невиліковно хворих дітей та їхніх родин необхідна як мінімум 1 бригада на область.

За даними МОЗ, в Україні паліативної допомоги щорічно потребує 17 500 дітей. За статистикою ЮНІСЕФ ця кількість ще більша: 70 000 дітей. Переважно, це діти, які мають вроджені або набуті вади та потребують паліативної допомоги з моменту народження і стільки, скільки будуть жити.

Організаторами заходу стали: Українська Асоціація паліативної допомоги дітям за підтримки програмної ініціативи «Громадське Здоров’я» Міжнародного Фонду «Відродження», Благодійного Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб», Благодійного фонду «Таблеточки», благодійного фонду Debra Ukraine, Реабілітаційного центру для дітей з обмеженими можливостями «Родина» та регіональних партнерів.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели