Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, знаешь,

03.03.2017

flyer_eh17Сьогодні, у Всесвітній день дикої природи, WWF оголосив старт Години Землі. Ця кампанія щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети. 25 березня о 20:30 мільйони людей у всьому світі на годину символічно вимкнуть світло в домівках та на робочих місцях. Таким чином вони демонструють, що піклуватимуться про планету щодня.

Цього року кампанія прагне привернути увагу українців до нашої природної спадщини та підтримати природні парки України. На сайті Години Землі є карта природних об’єктів нашої країни. На ній кожен може знайти найближчий до себе заповідник, нацпарк чи інший природний об’єкт, дізнатися про нього більше, відвідати його 25 березня та посильно допомогти.

У цей день парки відчинять свої двері для всіх, хто бажає зустріти пробудження природи. Підтримати парк можна на волонтерських засадах, роботою або іншими ресурсами, влаштувати пікнік на природі чи взяти участь у активностях, що будуть там запропоновані.

Можна проявити свою підтримку українським паркам і іншим чином. На онлайн ресурсах Години Землі та веб-сторінках парків-учасників можна легко знайти перелік їхніх потреб. Окрім волонетрства, кожен зможе надати парку матеріальну чи іншу допомогу.

«Українська природа – справжнє національне надбання! Недоторкані степи, озера, праліси та старовікові ліси унікальні та мальовничі. У нашій країні є 40 національних природних парків та сотні інших природоохоронних об’єктів. Більшість із них дуже потребує волонтерської допомоги», – сказала Олена Тарасова-Красієва, координатор WWF в Україні.

Цього року Фонд проводить конкурс для українських навчальних закладів, викладачів та учнів. У заповідниках та парках можна буде провести відкриті уроки, допомогти в догляді за рослинами. Ідеями допомоги паркам навчальні заклади зможуть поділитися з WWF і отримати фінансову підтримку для їхньої реалізації. 

Нагадаємо, минулого року в рамках Години Землі в Україні проводилася Естафета добрих еко справ. Її підтримали артисти, творчі колективи, культурні та громадські діячі: Дмитро Комаров, Ярмак, Dizel Studio та ін. Цього року відомі особи також долучаться до співпраці заради збереження природи України.

Тінкор

Ілюстрації: WWF

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели