fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, майстер-класи,

06.07.2018

29 червня придунайські громади відзначили День Дунаю. Це традиційне, щорічне святкування для тих, хто усвідомлює значущість однієї з найбільших річкових систем Європи, що є домівкою для багатьох людей і є місцем унікального біологічного різноманіття. Спеціалісти усвідомлюють, що справа збереження та відновлення осетрових риб в Дунаї – це справа не одного покоління. Щоб лави захисників осетрових збільшувалися, а розуміння проблематики поліпшувалося, експерти залучили дітей, аби вони могли дізнатися багато цікавого про осетрових і зрозуміли, що їх потрібно берегти і шанувати.

Цьогоріч День Дунаю відзначили в місті Вилкове Одеської області. Дунайський біосферний заповідник за підтримки Всесвітнього фонду природи WWF в Україні провів для дітей гру-квест «Шлях осетра».

– Вже другий рік поспіль День Дунаю у Вилковому присвячений осетровим рибам, які жили ще 250 мільйонів років тому, однак сьогодні занесені до Червоної книги України та Міжнародного червоного списку МСОП, – сказала представниця проекту «ЖИТТЯ дунайським осетровим» та проекту WWF в Україні Катерина Куракіна.

osetry

Юні вилківці долали 4 етапи маршруту: відповідали на питання вікторини про осетрових риб, згадували риболовецькі традиції рідного краю, шукали частинки «осетро-пазлу», мандрували Дунаєм та, як справжні осетри, долали перешкоди на шляху до Чорного моря. Упродовж квесту дітлахів супроводжував особливий гість – маскот-осетер, а також волонтери «Осетрової варти», що тими днями проходила у Вилковому.

Загалом на святковій карті Дня Дунаю 2018 нанесли близько 30 заходів та активностей у 14 країнах дунайського басейну: у Німеччині, Угорщині, Хорватії, Сербії, Румунії, Болгарії, Молдові, Австрії, Чехії, Словаччині, Словенії, Боснії та Герцеговині, Чорногорії та в Україні.

За інф. WWF в Україні


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели