Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, майстер-класи,

06.07.2018

29 червня придунайські громади відзначили День Дунаю. Це традиційне, щорічне святкування для тих, хто усвідомлює значущість однієї з найбільших річкових систем Європи, що є домівкою для багатьох людей і є місцем унікального біологічного різноманіття. Спеціалісти усвідомлюють, що справа збереження та відновлення осетрових риб в Дунаї – це справа не одного покоління. Щоб лави захисників осетрових збільшувалися, а розуміння проблематики поліпшувалося, експерти залучили дітей, аби вони могли дізнатися багато цікавого про осетрових і зрозуміли, що їх потрібно берегти і шанувати.

Цьогоріч День Дунаю відзначили в місті Вилкове Одеської області. Дунайський біосферний заповідник за підтримки Всесвітнього фонду природи WWF в Україні провів для дітей гру-квест «Шлях осетра».

– Вже другий рік поспіль День Дунаю у Вилковому присвячений осетровим рибам, які жили ще 250 мільйонів років тому, однак сьогодні занесені до Червоної книги України та Міжнародного червоного списку МСОП, – сказала представниця проекту «ЖИТТЯ дунайським осетровим» та проекту WWF в Україні Катерина Куракіна.

osetry

Юні вилківці долали 4 етапи маршруту: відповідали на питання вікторини про осетрових риб, згадували риболовецькі традиції рідного краю, шукали частинки «осетро-пазлу», мандрували Дунаєм та, як справжні осетри, долали перешкоди на шляху до Чорного моря. Упродовж квесту дітлахів супроводжував особливий гість – маскот-осетер, а також волонтери «Осетрової варти», що тими днями проходила у Вилковому.

Загалом на святковій карті Дня Дунаю 2018 нанесли близько 30 заходів та активностей у 14 країнах дунайського басейну: у Німеччині, Угорщині, Хорватії, Сербії, Румунії, Болгарії, Молдові, Австрії, Чехії, Словаччині, Словенії, Боснії та Герцеговині, Чорногорії та в Україні.

За інф. WWF в Україні


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели