Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, мастер-классы,

06.07.2018

29 червня придунайські громади відзначили День Дунаю. Це традиційне, щорічне святкування для тих, хто усвідомлює значущість однієї з найбільших річкових систем Європи, що є домівкою для багатьох людей і є місцем унікального біологічного різноманіття. Спеціалісти усвідомлюють, що справа збереження та відновлення осетрових риб в Дунаї – це справа не одного покоління. Щоб лави захисників осетрових збільшувалися, а розуміння проблематики поліпшувалося, експерти залучили дітей, аби вони могли дізнатися багато цікавого про осетрових і зрозуміли, що їх потрібно берегти і шанувати.

Цьогоріч День Дунаю відзначили в місті Вилкове Одеської області. Дунайський біосферний заповідник за підтримки Всесвітнього фонду природи WWF в Україні провів для дітей гру-квест «Шлях осетра».

– Вже другий рік поспіль День Дунаю у Вилковому присвячений осетровим рибам, які жили ще 250 мільйонів років тому, однак сьогодні занесені до Червоної книги України та Міжнародного червоного списку МСОП, – сказала представниця проекту «ЖИТТЯ дунайським осетровим» та проекту WWF в Україні Катерина Куракіна.

osetry

Юні вилківці долали 4 етапи маршруту: відповідали на питання вікторини про осетрових риб, згадували риболовецькі традиції рідного краю, шукали частинки «осетро-пазлу», мандрували Дунаєм та, як справжні осетри, долали перешкоди на шляху до Чорного моря. Упродовж квесту дітлахів супроводжував особливий гість – маскот-осетер, а також волонтери «Осетрової варти», що тими днями проходила у Вилковому.

Загалом на святковій карті Дня Дунаю 2018 нанесли близько 30 заходів та активностей у 14 країнах дунайського басейну: у Німеччині, Угорщині, Хорватії, Сербії, Румунії, Болгарії, Молдові, Австрії, Чехії, Словаччині, Словенії, Боснії та Герцеговині, Чорногорії та в Україні.

За інф. WWF в Україні

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели