fbpx
Close Sidebar

Teennews

books,

19.05.2016

Mishenko26 травня у Львові відбудеться п’яте публічне інтерв’ю в дворику «Копальні Кави» у рамках проекту Мар’яни Савки «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Цього разу гостею цікавого проекту, започаткованого поетесою й головною редакторкою «Видавництва Старого Лева» Мар’яною Савкою, стане співачка Юлія Міщенко. Ця зустріч буде присвячена темі любові. Мар’яна та Юлія спілкуватимуться про любов як основну життєву цінність.

«Вдячна Мар’яні за  можливість поговорити саме про любов, – сказала Юлія Міщенко. –  Для мене особисто це найважливіша цінність, і, одночасно, найскладніша. Я пройшла чималий життєвий шлях, щоб прийняти любов як основу усього, що я роблю… Звичайно, були переоцінки любові як цінності, у першу чергу після народження дитини. Зараз кожного дня я думаю про те, який чудовий наш світ, і яка я щаслива, що можу жити і любити це життя».

Юлія Міщенко, лідерка гурту «Таліта Кум», який став популярним у всій Україні, через цю зустріч із Мар’ною Савкою у «Копальні Кави» відкрила українцям ще одну свою грань. Усі, хто знайомий із творчістю Юлії, знають, що вона має добру освіту. Алене всі в курсі, що в університеті, під час навчання на філологічному, Юлія разом із Мар’яною Савкою брала участь у літературному угрупуванні «ММЮННА ТУГА», активно розвиваючи свою літературні здібності. У 2011-му Мар’яна та Юлія з іншими учасниками втілили й презентували на Львівському Форумі Видавців поетично-музичний перформанс «Самовчитель гри на чоловікові».

«Любов – це основа світобудови, найважливіша енергія, яка створює і підтримує життя, – переконана Юлія. – Коли людина живе із почуттям любові у серці, вона максимально гармонізується зі світом та може здійснити усе, що захоче». Цього разу на гостей зустрічі чекатиме сюрприз: Юлія Міщенко не лише поговорить, але й заспіває про любов, тож усі присутні зможуть згадати улюблені пісні  «Таліта Кум». Зустріч розпочнеться у дворику «Львівської копальні Кави» у 18.00, вхід вільний.

Нагадаємо: проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» передбачає 12 публічних інтерв’ю з цікавими і впливовими жінками. Ольга Герасим’юк уже розповіла про важливість рівності, Зоя Казанжи – про вагу незалежності, Ірина Снітинська розмірковувала про цінність життя, Лариса Денісенко – про справедливість. Кожна з учасниць сама обирає цінність, що є визначальною для неї.

Через цей проект авторка та її гості зможуть озвучити важливі та болючі для суспільства теми та від розмови перейти до реальної допомоги. Усім, хто відвідає таку розмову у «Копальні», у форматі free donation запропонують «оцінити» її. Зібрані таким чином кошти підуть на ремонт та облаштування дитячої кімнати освіти і відпочинку у львівському Охматдиті. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели