Close Sidebar

Teennews

books,

19.05.2016

Mishenko26 травня у Львові відбудеться п’яте публічне інтерв’ю в дворику «Копальні Кави» у рамках проекту Мар’яни Савки «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Цього разу гостею цікавого проекту, започаткованого поетесою й головною редакторкою «Видавництва Старого Лева» Мар’яною Савкою, стане співачка Юлія Міщенко. Ця зустріч буде присвячена темі любові. Мар’яна та Юлія спілкуватимуться про любов як основну життєву цінність.

«Вдячна Мар’яні за  можливість поговорити саме про любов, – сказала Юлія Міщенко. –  Для мене особисто це найважливіша цінність, і, одночасно, найскладніша. Я пройшла чималий життєвий шлях, щоб прийняти любов як основу усього, що я роблю… Звичайно, були переоцінки любові як цінності, у першу чергу після народження дитини. Зараз кожного дня я думаю про те, який чудовий наш світ, і яка я щаслива, що можу жити і любити це життя».

Юлія Міщенко, лідерка гурту «Таліта Кум», який став популярним у всій Україні, через цю зустріч із Мар’ною Савкою у «Копальні Кави» відкрила українцям ще одну свою грань. Усі, хто знайомий із творчістю Юлії, знають, що вона має добру освіту. Алене всі в курсі, що в університеті, під час навчання на філологічному, Юлія разом із Мар’яною Савкою брала участь у літературному угрупуванні «ММЮННА ТУГА», активно розвиваючи свою літературні здібності. У 2011-му Мар’яна та Юлія з іншими учасниками втілили й презентували на Львівському Форумі Видавців поетично-музичний перформанс «Самовчитель гри на чоловікові».

«Любов – це основа світобудови, найважливіша енергія, яка створює і підтримує життя, – переконана Юлія. – Коли людина живе із почуттям любові у серці, вона максимально гармонізується зі світом та може здійснити усе, що захоче». Цього разу на гостей зустрічі чекатиме сюрприз: Юлія Міщенко не лише поговорить, але й заспіває про любов, тож усі присутні зможуть згадати улюблені пісні  «Таліта Кум». Зустріч розпочнеться у дворику «Львівської копальні Кави» у 18.00, вхід вільний.

Нагадаємо: проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» передбачає 12 публічних інтерв’ю з цікавими і впливовими жінками. Ольга Герасим’юк уже розповіла про важливість рівності, Зоя Казанжи – про вагу незалежності, Ірина Снітинська розмірковувала про цінність життя, Лариса Денісенко – про справедливість. Кожна з учасниць сама обирає цінність, що є визначальною для неї.

Через цей проект авторка та її гості зможуть озвучити важливі та болючі для суспільства теми та від розмови перейти до реальної допомоги. Усім, хто відвідає таку розмову у «Копальні», у форматі free donation запропонують «оцінити» її. Зібрані таким чином кошти підуть на ремонт та облаштування дитячої кімнати освіти і відпочинку у львівському Охматдиті. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели