Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

21.12.2016

Святкові поїзди, сформовані зі справжнього паровозу та вагонів з місцями для сидіння, курсуватимуть з 19 грудня по 14 січня в Києві, Львові та Харкові. Пасажири зможуть проїхатися на раритетних поїздах, і фотографуватися на фоні залізничного раритету – на згадку про подорож.

У Києві залізничники запрошують здійснити подорож поїздом Святого Миколая 19, 29, 30 грудня та 2 січня. Святковий поїзд курсуватиме за маршрутом: Київ-Пасажирський – Дарниця – Київ-Пасажирський без зупинок. Відправлення зі станції Київ-Пасажирський о 13:48 та прибуття на станцію Київ-Пасажирський о 15:40. Вартість квитка для дорослих складає 61 грн, для дітей – 37,16 грн, дітлахи віком до 6 років подорожуватимуть безкоштовно. Початок курсування святкових поїздів у столиці відмітили 19 грудня: біля поїзда пасажирів зустрічав Святий Миколай, а святковий настрій киянам та гостям забезпечував творчий колектив станції Ніжин.

У Львові поїзд Святого Миколая пересуватиметься за маршрутом Львів – Брюховичі – Львів 19, 24, 25, 30, 31 грудня та 1, 2, 7, 8, 9, 14 січня. Відправлення з головного вокзалу Львова – о 12:40, прибуття на станцію Брюховичі – о 13:00. Зворотно поїзд відправлятиметься зі станції Брюховичі о 13:45 та прибуватиме до Львова о 14:05. Вартість проїзду для дорослих – 6 грн, для дітей – 4,5 грн, для дітей до 6 років – безкоштовно. У Харкові святковий поїзд курсував 19 грудня за маршрутом Харків – Основа. 

Нагадаємо, що святкові ретро-поїзди курсували в Києві та у Львові й під час минулих зимових свят. Тоді ними скористалися понад 9,3 тис. пасажирів. У Харкові безкоштовні подорожі святковим поїздом здійснили 240 дітей залізничників-учасників АТО та дітей із соціально незахищених і багатодітних сімей.

Тінкор

 

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2017, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели