Close Sidebar

Teennews

teens novelties, знаєш,

09.04.2019

До села Орловка на півдні України 26 березня природоохоронці завезли 23 диких коня породи Польский коник. Фахівці вважають, що тварини допоможуть створити і підтримувати мозаїчні ландшафти, а природний випас сприятиме збереженню біорізноманіття в Дунайській дельті.

До селища прибула партія з 23 коней, у складі трьох родин. Поїздка зайняла майже три дні і три ночі, і була тривалою для тварин. Проте ветеринарний огляд показав, що всі тварини здорові і добре перенесли переїзд.

Koniks

– Організація транспорту тварин зайняла дуже багато часу та зусиль, і поїздка була досить складною – з Латвії через Літву, Білорусь і всю Україну з півночі на південь,- тому ми раді, що коні нарешті благополучно дісталися місця призначення, – повідомив Михайло Нестеренко, голова європейської природоохоронної організації Rewilding Ukraine. – Це перший випадок завезення Коників в українську дельту Дунаю, і ми дійсно з нетерпінням чекаємо випуска їх у зону постійного перебування.

Витривалі Коники, які мешкали в Латвії в дикій природі, добре підходять для існування в дельті і звикли захищатися від хижаків. Як порода, Коники подібні до нині вимерлого дикого євразійського коня, відомого як тарпан. Як і їхній пращур, вони досить легко пристосовуються до жорстких кліматичних і суворих погодних умов. Адаптовані до життя в дикій природі, Коники можуть переносити періоди обмеження кількості їжі, також вони мають надзвичайно стійку імунну систему.

Koniks

Коні цієї породи невисокі і в холці досягають 130-140 см, їх маса в середньому становить 300-400 кг. Породі властиві сильна і кремезна будова тіла, невелика, але досить масивна голова, прямий або трохи горбоносий профіль. Коники можуть змінювати відтінок масті в залежності від сезону: влітку вони темніші і коричневі, а до зими світлішають.

Після 30-денного карантину в Орлівці три родини Коників будуть переселені в різні частини дельти. Одна родина залишиться у верхній дельті недалеко від Орлівки. Друга родина оселиться в Екапарку «Картал». Третю родину перевезуть у зовнішню дельту.


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели