Close Sidebar

Teennews

teens novelties, знаешь,

09.04.2019

До села Орловка на півдні України 26 березня природоохоронці завезли 23 диких коня породи Польский коник. Фахівці вважають, що тварини допоможуть створити і підтримувати мозаїчні ландшафти, а природний випас сприятиме збереженню біорізноманіття в Дунайській дельті.

До селища прибула партія з 23 коней, у складі трьох родин. Поїздка зайняла майже три дні і три ночі, і була тривалою для тварин. Проте ветеринарний огляд показав, що всі тварини здорові і добре перенесли переїзд.

Koniks

– Організація транспорту тварин зайняла дуже багато часу та зусиль, і поїздка була досить складною – з Латвії через Літву, Білорусь і всю Україну з півночі на південь,- тому ми раді, що коні нарешті благополучно дісталися місця призначення, – повідомив Михайло Нестеренко, голова європейської природоохоронної організації Rewilding Ukraine. – Це перший випадок завезення Коників в українську дельту Дунаю, і ми дійсно з нетерпінням чекаємо випуска їх у зону постійного перебування.

Витривалі Коники, які мешкали в Латвії в дикій природі, добре підходять для існування в дельті і звикли захищатися від хижаків. Як порода, Коники подібні до нині вимерлого дикого євразійського коня, відомого як тарпан. Як і їхній пращур, вони досить легко пристосовуються до жорстких кліматичних і суворих погодних умов. Адаптовані до життя в дикій природі, Коники можуть переносити періоди обмеження кількості їжі, також вони мають надзвичайно стійку імунну систему.

Koniks

Коні цієї породи невисокі і в холці досягають 130-140 см, їх маса в середньому становить 300-400 кг. Породі властиві сильна і кремезна будова тіла, невелика, але досить масивна голова, прямий або трохи горбоносий профіль. Коники можуть змінювати відтінок масті в залежності від сезону: влітку вони темніші і коричневі, а до зими світлішають.

Після 30-денного карантину в Орлівці три родини Коників будуть переселені в різні частини дельти. Одна родина залишиться у верхній дельті недалеко від Орлівки. Друга родина оселиться в Екапарку «Картал». Третю родину перевезуть у зовнішню дельту.

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели