fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties, знаєш,

09.04.2019

До села Орловка на півдні України 26 березня природоохоронці завезли 23 диких коня породи Польский коник. Фахівці вважають, що тварини допоможуть створити і підтримувати мозаїчні ландшафти, а природний випас сприятиме збереженню біорізноманіття в Дунайській дельті.

До селища прибула партія з 23 коней, у складі трьох родин. Поїздка зайняла майже три дні і три ночі, і була тривалою для тварин. Проте ветеринарний огляд показав, що всі тварини здорові і добре перенесли переїзд.

Koniks

– Організація транспорту тварин зайняла дуже багато часу та зусиль, і поїздка була досить складною – з Латвії через Літву, Білорусь і всю Україну з півночі на південь,- тому ми раді, що коні нарешті благополучно дісталися місця призначення, – повідомив Михайло Нестеренко, голова європейської природоохоронної організації Rewilding Ukraine. – Це перший випадок завезення Коників в українську дельту Дунаю, і ми дійсно з нетерпінням чекаємо випуска їх у зону постійного перебування.

Витривалі Коники, які мешкали в Латвії в дикій природі, добре підходять для існування в дельті і звикли захищатися від хижаків. Як порода, Коники подібні до нині вимерлого дикого євразійського коня, відомого як тарпан. Як і їхній пращур, вони досить легко пристосовуються до жорстких кліматичних і суворих погодних умов. Адаптовані до життя в дикій природі, Коники можуть переносити періоди обмеження кількості їжі, також вони мають надзвичайно стійку імунну систему.

Koniks

Коні цієї породи невисокі і в холці досягають 130-140 см, їх маса в середньому становить 300-400 кг. Породі властиві сильна і кремезна будова тіла, невелика, але досить масивна голова, прямий або трохи горбоносий профіль. Коники можуть змінювати відтінок масті в залежності від сезону: влітку вони темніші і коричневі, а до зими світлішають.

Після 30-денного карантину в Орлівці три родини Коників будуть переселені в різні частини дельти. Одна родина залишиться у верхній дельті недалеко від Орлівки. Друга родина оселиться в Екапарку «Картал». Третю родину перевезуть у зовнішню дельту.


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели